Header

Sistem inteligent de asistare a deciziilor aplicat în reţelele electrice de joasă tensiune cu
producere distribuită din surse de energie regenerabilă

Nr. contract de finanțare: 42 din 02/07/2012 | Cod de depunere: PN-II-PT-PCCA-2011-3.2-1616 | Autoritatea contractantă: UEFISCDI

Baza de date online - SURSE DE ENERGIE FOTOVOLTAICE

Rezulate | Baze de date online
Beneficiari Denumire parc Zonă (Judeţ) Regiune Staţie racord PI (MW) kV Racordare
ANTONIADIS ANTON TRAIAN Constanta Constanta Sud-Est Dobrogea Centru 1 110/20/10 kV 0,003 0,4 Enel Distributie Dobrogea
ANTONIE IONICA Daesti Valcea Sud-Vest Oltenia Jiblea 110/20 kV 1,98 20 CEZ Distributie
APOSTOL ROMEO Zimbrul Neamt Nord-Est Targu Neamt-Pluton LEA 20 kV 0,94 20 E.ON Moldova
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA BARSANA-ONCESTI Oncesti Maramures Nord-Vest Sighet 110/20/6 kV 2,91 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA BLAJ Blaj Alba Centru Blaj 110/20/6 kV 2 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA CIUPERCENI Ciuperceni Noi Dolj Sud-Vest Oltenia Irigatii-Densa LEA 20 kV 1,98 20 CEZ Distributie
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA MISCHII-VULPENI Mischii Dolj Sud-Vest Oltenia Mischi-Motoci LEA 20 kV 0,68 20 CEZ Distributie
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA SANTAMARIA ORLEA-RAUL DE MORI Tustea Hunedoara Vest Hateg 110/20 kV 0,75 20 Enel Distributie Banat
BALAN VICTOR Instalatie fotovoltaica Neamt Nord-Est Poiana Teiului 0,002 0,4 E.ON Moldova
CAPATANA OCTAVIAN DAN Brasov Brasov Centru Avicola Stupini LEA 20 kV 1,5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
COMUNA AGIGEA Agigea Constanta Sud-Est Dobrogea Eforie Nord 110/20/10 kV 0,975 20 Enel Distributie Dobrogea
COMUNA ARICESTI RAHTIVANI Aricesti Rahtivani Prahova Sud Muntenia PTA 2097 Aricesti 0,0045 0,4 Electrica Distributie Muntenia Nord
COMUNA AVRAM INACU Avram Iancu Bihor Nord-Vest Salonta-Ant LEA 20 kV 1,005 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
COMUNA BANESTI Banesti Prahova Sud Muntenia PTA 195 Centrul de Sanatate Urleta 0,14 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
COMUNA BERZASCA Berzasca Caras-Severin Vest Cozla 110/20 kV 0,005 20 Enel Distributie Banat
COMUNA BETHAUSEN Bethausen Timis Vest Manastiur LEA 20 kV 0,4328 20 Enel Distributie Banat
COMUNA BILED Biled Timis Vest Carpinis 110/20 kV 0,75 20 Enel Distributie Banat
COMUNA BORS Bors Bihor Nord-Vest Palota-Tamaseu LEA 20 kV 1,005 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
COMUNA BORS Bors Bihor Nord-Vest Palota-Tamaseu LEA 20 kV 0,978 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
COMUNA BUCES Stanija Hunedoara Vest Criscior 110/20 kV 1,5 20 Enel Distributie Banat
COMUNA CORNU Cornu Prahova Sud Muntenia Doftana LEA 20 kV 1,247 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
COMUNA CRICIOVA Criciova Timis Vest Faget 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Banat
COMUNA DRAGODANA Boboci Dambovita Sud Muntenia Picior de Munte LEA 20 kV 0,12 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
COMUNA DUDESTI NOI Dudestii Noi Timis Vest Satchinez 110/20 kV 2,18 20 Enel Distributie Banat
COMUNA DUMBRAVESTI Dumbravesti Prahova Sud Muntenia Valeni 0,1 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
COMUNA IABLANITA Iablanita Caras-Severin Vest Crusovat 110/20 kV 0,005 0,4 Enel Distributie Banat
COMUNA LIPANESTI Lipanesti Prahova Sud Muntenia Scaieni 110/20 kV 0,3 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
COMUNA LUCAVITA Lucavita Caras-Severin Vest Armenis 110/20 kV 0,252 20 Enel Distributie Banat
COMUNA LUCAVITA Lucavita Caras-Severin Vest Macin 110/20 kV 0,21 20 Enel Distributie Banat
COMUNA PADINA Padina Buzau Sud-Est Dobrogea Padina LEA 20 kV 0,913 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
COMUNA POARTA ALBA Poarta Alba Constanta Sud-Est Dobrogea Nazarcea 110/20 kV 0,544 20 Enel Distributie Dobrogea
COMUNA RACOVITENI Racoviteni Buzau Sud-Est Dobrogea Racoviteni LEA 20 kV 0,98 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
COMUNA TEREGOVA Teregova Caras-Severin Vest Armenis 110/20 kV 0,0056 0,4 Enel Distributie Banat
COMUNA VASILATI Vasilati Calarasi Sud Muntenia Fundeni LEA 20 kV 0,39 20 Enel Distributie Dobrogea
CONSILIUL JUDETEAN IALOMITA Giurgeni Ialomita Sud Muntenia Orezarie 2 LEA 20 kV 2 20 Enel Distributie Dobrogea
CONSILIUL JUDEtEAN Timis Timisoara Timis Vest Padurea Verde 110/20 kV 4,002 20 Enel Distributie Banat
CONSILIUL JUDEtEAN PRAHOVA Ploiesti Prahova Sud Muntenia Ploiesti Crang 0,2625 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
CONSILIUL LOCAL CARACAL Caracal Olt Sud-Vest Oltenia Caracal Nord 110/20 kV 2,79 20 CEZ Distributie
CONSILIUL LOCAL ILIA Bretea Muresana Hunedoara Vest Ilia 110/20 kV 0,2 20 Enel Distributie Banat
CONSILIUL LOCAL MOGOSOAIA Mogosoaia Ilfov Bucuresti-Ilfov Chitila 1,995 20 Enel Distributie Muntenia
CONSILIUL LOCAL GEOAGIU Geoagiu Hunedoara Vest Orastie 110/20 kV 0,35 20 Enel Distributie Banat
CONSILIUL LOCAL SADOVA Sadova Olt Sud-Vest Oltenia Bechet-Bratovoiesti LEA 20 kV 0,583 20 CEZ Distributie
CONSILIUL LOCAL SEACA DE CAMP Seaca de Camp Olt Sud-Vest Oltenia Basarabi-FNC Poiana Mare LEA 20 kV 0,5 20 CEZ Distributie
CONSILIUL LOCAL TOPOLOVENI Topoloveni Arges Sud Muntenia Topoloveni 3 20 CEZ Distributie
CONSILIUL LOCAL VIDRA Cretesti Ilfov Bucuresti-Ilfov Copaceni 110/20 kV 1,066 20 Enel Distributie Muntenia
CORNELIU D DITESCU Buciumul Dolj Sud-Vest Oltenia - 0,004 20 CEZ Distributie
DEJU STEFAN Bacau Bacau Nord-Est Bacovia 0,0015 0,4 E.ON Moldova
DRUMEN MARIANA Targu Jiu Gorj Sud-Vest Oltenia - 0,02 0,4 CEZ Distributie
EFTENOIU CORNEL Rugi Gorj Sud-Vest Oltenia Rugi LEA 0,4 kV 0,005 0,4 CEZ Distributie
FLOCA GEORGETA Vanatori Constanta Sud-Est Dobrogea Neptun 110/20 kV 4,8 20 Enel Distributie Dobrogea
GAVRILA RAMONA CRISTINA Sat Nou Panciu Vrancea Sud-Est Dobrogea Sat Nou 0,006 0,4 Electrica Distributie Muntenia Nord
GRIGORE OCTAVIAN Barnova Iasi Nord-Est Fai 0,01 0,4 E.ON Moldova
HAGIU V. ANDREI Iasi Iasi Nord-Est Iasi Sud 0,002 0,4 E.ON Moldova
IVAN CRISTIAN GEORGE Copsa Mica Sibiu Centru Copsa Mica LEA 20 kV 2,2 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
JUDETUL IALOMITA Giugeni Ialomita Sud Muntenia Gura Ialomitei 110/20 kV 0,5 20 Enel Distributie Dobrogea
KISS ROTH MONICA Oradea Bihor Nord-Vest - 0,001 0.4 Electrica Distributie Muntenia Nord
LEMNARU GHEORGHE Bogati Arges Sud Muntenia Racordare la RED Panouri Fotovoltaice 0,017 0,4 CEZ Distributie
MUNICIPIUL CALARASI Calarasi Calarasi Sud Muntenia - 0,03 0,4 Enel Distributie Dobrogea
MUNICIPIUL CARANSEBES Caransebes Caras-Severin Vest Otelu Rosu 110/20 kV 3,234 20 Enel Distributie Banat
MUNICIPIUL CAREI Carei Satu Mare Nord-Vest Fridea Retea 0,011 0,4 Electrica Distributie Transilvania Nord
MUNICIPIUL PIATRA NEAMT Piatra–Neamt Neamt Nord-Est PAL Piatra Neamt LEA 20 kV 2,9964 20 E.ON Moldova
MUNICIPIUL SFANTUL GHEORGHE Sfantu Gheorghe Covasna Centru Valcele LEA 20 kV 2,488 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
MUNTEANU AUREL Panouri Fotovoltaice Neamt Nord-Est Sarata 0,002 0,4 E.ON Moldova
ORAS EFORIE SUD Eforie Sud Constanta Sud-Est Dobrogea - 0,815 20 Enel Distributie Dobrogea
ORAS MIZIL Mizil Prahova Sud Muntenia Tohani LEA 20 kV 1,735 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
ORAS POGOANELE Pogoanele Buzau Sud-Est Dobrogea Siloz LEA 20 kV 0,931 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
ORAS TARGU LAPUS Targu Lapus Maramures Nord-Vest Targu Lapus-Baba LEA 20 kV 1,06 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
ORAS TARGU LAPUS Razoare Maramures Nord-Vest Targu Lapus-Baba LEA 20 kV 0,99 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
PARC SOLAR CAZANESTI Garbovi Ialomita Sud Muntenia Gura Ialomitei-Slobozia Sud LEA 110 kV 2 20 Enel Distributie Dobrogea
PAROHIA SFANTULUI IERARH SPIRIDON Tandareni Ialomita Sud Muntenia Tandareni 110/20 kV 0,01 20 Enel Distributie Dobrogea
PAUL ADELCIU OVIDIU Ploiesti Prahova Sud Muntenia PT 209 Extrapan 0,029 0,4 Electrica Distributie Muntenia Nord
PF VODISLAV IULIAN Scoarta Gorj Sud-Vest Oltenia Scoarta 1 LEA 0,4 kV 0,004 0,4 CEZ Distributie
POPESCU LUCIAN GABRIEL Berceni Ilfov Bucuresti-Ilfov Coloana 0,007 0,4 Enel Distributie Muntenia
PRIMARIA AMARA Amara Ialomita Sud Muntenia Grivita LEA 20 kV 0,1 20 Enel Distributie Dobrogea
PRIMARIA BAIA DE FIER Baia de Fier Gorj Sud-Vest Oltenia Pojaru Novaci LEA 20 kV 0,33 20 CEZ Distributie
PRIMARIA FLORESTI Floresti Prahova Sud Muntenia - 0,009 0,4 Electrica Distributie Muntenia Nord
PRIMARIA NICOLAE BALCESCU Nicolae Balcescu Valcea Sud-Vest Oltenia Marcea-Galicea LEA 20 kV 0,5 20 CEZ Distributie
PRIMARIA ORLESTI Orlesti Valcea Sud-Vest Oltenia Marcea-Orlesti LEA 20 kV 0,204 20 CEZ Distributie
PRIMARIA SELIMBAR Selimbar Sibiu Centru Sadu Talmaciu LEA 20 kV 2,98 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
PRIMARIA SELIMBAR Selimbar Sibiu Centru Vestem Talmaciu LEA 20 kV 5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
PRIMARIA GIGHERA Gighera Dolj Sud-Vest Oltenia Nedeia 110/20 kV 0,201 20 CEZ Distributie
PRIMARIA JEBEL Jebel Timis Vest Deta 110/20 kV 1,7 20 Enel Distributie Banat
PRIMARIA GIURGIU Giurgeni Giurgiu Sud Muntenia PORT Giurgiu LEA 20 kV 0,95 20 Enel Distributie Muntenia
PRIMARIA MEDGIDIA Medgidia Constanta Sud-Est Dobrogea Medgidia 1 LEA 20 kV 1 20 Enel Distributie Dobrogea
PRIMARIA SLATINA Tudor Vladimirescu Olt Sud-Vest Oltenia Curtisoara 110/20 kV 1,53 20 CEZ Distributie
PRIMARIA ORASULUI BOCSA Bocsa Caras-Severin Vest Bocsa 110/20/6 kV 0,5 20 Enel Distributie Banat
PRIMARIA ORASULUI HOREZU Horezu Valcea Sud-Vest Oltenia Horezu-Cerna LEA 20 kV 0,965 20 Enel Distributie Muntenia
PRIMARIA ORASULUI PIATRA OLT Piatra Olt Olt Sud-Vest Oltenia Gradistea-SPP13 LEA 20 kV 0,99 20 CEZ Distributie
PRIMARIA OTELU ROSU Otelu Rosu Caras-Severin Vest Otelu Rosu 110/20 kV 0,918 20 Enel Distributie Banat
PRIMARIA PERIETI Perieti Ialomita Sud Muntenia Slobozia Nord 0,05 20 Enel Distributie Dobrogea
PRIMARIA ROSIORII DE VEDE Rosiorii de Vede Teleorman Sud Muntenia Traianu 110/20 kV 2,84 20 CEZ Distributie
PRIMARIA SLATINA Slatina Olt Sud-Vest Oltenia Curtisoara 1,537 20 CEZ Distributie
PRIMARIA URZICENI Urziceni Ialomita Sud Muntenia Urziceni 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. 777 EST GREEN SRL Nuci Ilfov Bucuresti-Ilfov Caciulati 110/20 kV 1,94976 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. 9E INDUSTRY SRL Badeni Cluj Nord-Vest Mihai Viteazu-Ocna Mures LEA 20 kV 4 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. A&M ANLAGEN SRL Sacosu-Turcesc Timis Vest Buzias 110/20 kV 0,15 20 Enel Distributie Banat
S.C. ACCESS ENERGY SRL Dragos Voda Calarasi Sud Muntenia Vlad Tepes 110/20 kV 2 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ACE CLEAN ENERGY SRL Frasinet Calarasi Sud Muntenia Mostistea 110/20 kV 60 110 Transelectrica
S.C. ACV SOLAR ENERGY SRL Geaca Cluj Nord-Vest Jucu-Geaca LEA 20 kV 3,53 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ACV SOLAR TECHNOLOGY SRL Sancraiu Cluj Nord-Vest Huedin-Sancraiu LEA 20 kV 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ACV SOLAR TECHNOLOGY SRL Sancraiu Cluj Nord-Vest Huedin-Fantanele LEA 20 kV 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. AGRICHIM SRL Movila Ialomita Sud Muntenia Stefan cel Mare 110/20 kV 0,2 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. AGRICHIM SRL Movila Ialomita Sud Muntenia Stefan cel Mare 110/20 kV 0,15 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. AGRO BIO CODRU SRL Galbenu Braila Sud-Est Dobrogea Jirlau-Galbenu LEA 20 kV 2,4 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. AGRO ENERGO STATE SRL Costestii din Vale Dambovita Sud Muntenia Corvu 110/20 kV 7,48 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. AGRO GMC SRL Iancu Jianu Olt Sud-Vest Oltenia Iancu Jianu 9,09 20 CEZ Distributie
S.C. AGROENERGETICA SERBAN SRL Sarbii-Magura 2 Olt Sud-Vest Oltenia Icoana 110/20 kV 1 20 CEZ Distributie
S.C. AGROINVEST SRL Satu Mare Satu Mare Nord-Vest Vetis-Puturi Doba LEA 20 kV 0,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. AGROMOL SRL Sacaseni Satu Mare Nord-Vest Sacaseni 20/0,4 kV 0,068 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. AIC SOLARSYSTEMS COMPANY SRL Lazarea Harghita Centru Ghiorgheni-Toplita LEA 20 kV 35,328 110 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ALEX T ENERGY SRL Bistret Dolj Sud-Vest Oltenia Bailesti-Malaeni LEA 20 kV 1 20 CEZ Distributie
S.C. ALFA GREEN ENERGY SRL Iancu Jianu Olt Sud-Vest Oltenia Iancu Jianu 4,92 20 CEZ Distributie
S.C. ALIMOB INVEST CONSTRUCT SRL Biharia Bihor Nord-Vest Oradea Nord-Matei Corvin LEA 20 kV 2,67 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ALFA LAND SRL Rediu Botosani Nord-Est Abator 110/20 kV 4 20 E.ON Moldova
S.C. ALFA LAND SRL Rediu Botosani Nord-Est Abator 110/20 kV 3,5 20 E.ON Moldova
S.C. ALLEGRO SRL Sura Mica Sibiu Centru Oralt - PA 1 Ocna 110/20 kV 2,34 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ALLIANSO ENERGY SRL Aricestii Rahtivani Prahova Sud Muntenia Movila Vulpii 110/20 kV 10 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ALLIANSO PARK MANAGEMENT SRL Aricestii Rahtivani Prahova Sud Muntenia Movila Vulpii 110/20 kV 8,356 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ALLIANSO PARK MANAGEMENT SRL Aricestii Rahtivani Prahova Sud Muntenia Movila Vulpii 110/20 kV 5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ALPINA BLAZNA SRL Nimigea de Jos Bistrita Nasaud Nord-Vest Nasaud-Beclean LEA 20 kV 0,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ALPHA METAL SRL Ianca Braila Sud-Est Dobrogea Ianca-Sutesti LEA 20 kV 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ALPHA PARC SOLAR SRL Aiton Cluj Nord-Vest Mihai Viteazu 110/20 kV 2,98 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ALTERNATIV INVESTMENT SOLUTIONS SRL Scurtu Mare, Tarla 63-64 Teleorman Sud Muntenia Prejba 110/20 kV 45 110 CEZ Distributie
S.C. ALUIMOB SA Arcus Covasna Centru Valea Crisului 110/20 kV 6,4 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. AMV STYLE SRL Stroiesti Gorj Sud-Vest Oltenia Barsesti-Pestisani LEA 20 kV 3 20 CEZ Distributie
S.C. ANDREI POWER INDUSTRIES SRL Api Satu Mare Nord-Vest Carpati-Rosiori LEA 20 kV 0,8 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ANEZ FINANCE SRL Rovina Bihor Nord-Vest Voievozi-Borumlaca LEA 20 kV 2,73 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. APPULUM SOLAR SRL Aiud Alba Centru Aiud-Ramet LEA 20 kV 3,5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. APT PRODUCTION SRL Carpinis Brasov Centru Budila - Avicola Carpinis LEA 20 kV 1 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ARC PARC INDUSTRIAL SRL Dej Cluj Nord-Vest Dej Sud 110/20 kV 4,5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ARCA ENERGY INVEST SRL Vasilati Calarasi Sud Muntenia Budesti 110/20 kV 8 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. AREA ENERGY SRL Barbulesti Ialomita Sud Muntenia Barbulesti 110/20 kV 6,76 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. AREA ENERGY SOLAR SRL Barbulesti Ialomita Sud Muntenia Barbulesti 110/20 kV 2,34 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ARHIVA SM SRL Lojib Satu Mare Nord-Vest Seini Eroilor 110/20 kV 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ARI INVEST SRL Pianu de Jos Alba Centru Sebes 110/20 kV 4,989 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ARINNA DEVELOPMENT SRL Osica de sus Olt Sud-Vest Oltenia Bals-Branet LEA 20 kV 9,9 20 CEZ Distributie
S.C. ARMAN CONSTRUCTION SRL Tufeni Olt Sud-Vest Oltenia Icoana 110/20 kV 0,8 20 CEZ Distributie
S.C. AROTHREEPOWER SRL Bacova Timis Vest Buzias 110/20 kV 2,079 20 Enel Distributie Banat
S.C. AROTWOPOWER SRL Sinersig Timis Vest Buzias 110/20 kV 2,08 20 Enel Distributie Banat
S.C. ASERNIA SOLAR SRL Nojorid Bihor Nord-Vest Oradea Sud-Salonta LEA 20 kV 2,89 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ARV GOD TECHNOLOGY SRL Husanu de Tinca Bihor Nord-Vest Salonta-Beius LEA 20 kV 2,23 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. AS MANAGEMENT SRL Paucea Sibiu Centru Paucea 1 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ASIST PRODUCTION HYDRO SRL Cateasca FN Arges Sud Muntenia Pitesti Sud 110/20 kV 2 20 CEZ Distributie
S.C. ASIST PRODUCTION HYDRO SRL Cateasca FN Arges Sud Muntenia Pitesti Sud 110/20 kV 3,74 20 CEZ Distributie
S.C. ASTEH WESTERN SRL Cateasca Arges Sud Muntenia Topoloveni 0,967 20 CEZ Distributie
S.C. ATLAS INVEST SRL Buzau Buzau Sud-Est Dobrogea Buzau Crang 110/20 kV 9,8 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ATT DEVELOPMENT SRL Filipesti de Targ Prahova Sud Muntenia Filipesti de Targ-Moreni LEA 20 kV 1 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ATTICKI DEVELOPMENT & CONSTRUCT SRL Lehliu Calarasi Sud Muntenia Lehliu 110/20 kV 4,18 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ATWAR & TH SERVICES SRL Bucuresti Bucuresti Bucuresti-Ilfov LES 20 kV de la Cablul T4514-T4486 2,4 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. AUTENTIC SOLAR GRUP SRL Visina Dambovita Sud Muntenia Mozaceni 0,99 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. AUTO BARA & CO SRL Madaras Bihor Nord-Vest Salonta-Oradea LEA 20 kV 0,42 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. AUTO TRANS COM SRL Bals Olt Sud-Vest Oltenia Bals-Piatra Olt LEA 20 kV 0,75 20 CEZ Distributie
S.C. AVICARVIL SRL Francesti Valcea Sud-Vest Oltenia - 0,2 0,4 CEZ Distributie
S.C. AWRR SUN SRL Pufesti Vrancea Sud-Est Dobrogea Marasesti 1,584 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. B&B AGRO HOLDING SRL Costache Negri Galati Sud-Est Dobrogea Pechea-Cudalbi LEA 20 kV 0,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. BALKAN PHOTO ENERGIA SRL Almaj Mehedinti Sud-Vest Oltenia Filiasi-Almaj LEA 20 kV 0,96 20 CEZ Distributie
S.C. BALMORA GREEN ENERGY SRL Slobozia Giurgiu Sud Muntenia Ghizdaru-Pietrisu LEA 110 kV 20 110 Enel Distributie Muntenia
S.C. BARUCH SRL Nuci Calarasi Sud Muntenia Postavari LEA 20 kV 5,8 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. BART SRL Cristuru Secuiesc Harghita Centru Sighisoara LEA 20 kV 4,804 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. BART SRL Cristuru Secuiesc Harghita Centru Avicola LEA 20 kV 4,498 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. BASCOV FOTOVOLTAIC GREEN ENERGY SRL Bascov Arges Sud Muntenia Pitesti Nord 110/20 kV 1 20 CEZ Distributie
S.C. BAUMANN ENERGIE SRL Sacosu-Turcesc Timis Vest Buzias 110/20 kV 0,15 20 Enel Distributie Banat
S.C. BB CENTRALE FOTOVOLTAICE PROIECT 1 SRL Gheorghe Doja Ialomita Sud Muntenia Gheorghe Doja 110/20 kV 2,456 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. BC SOLAR INVESTMENT SRL Martinesti Satu Mare Nord-Vest Carpati-Livada LEA 20 kV 0,99 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. BERRY ENERGIA SRL Pischia Timis Vest Padurea Verde 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Banat
S.C. BERSIM ENERGIA SRL Urseni Timis Vest Fratelia 110/20 kV 0,875 20 Enel Distributie Banat
S.C. BESTON SOLAR ENERGY SRL Butimanu Dambovita Sud Muntenia Butimanu 110/20 kV 6,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. BIANCAGRI-SERVICE SRL Fetesti Ialomita Sud Muntenia Pietroiu 110/20 kV 4,5 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. BIESSE SOLAR SRL Dragomiresti Deal Ilfov Bucuresti-Ilfov Dragomiresti LEA 20 kV 1,95 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. BIESSE SOLAR SRL Dragomiresti Deal Ilfov Bucuresti-Ilfov Dragomiresti LEA 20 kV 3,054 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. BIOENERGY GREEN PODARI SRL Podari Dolj Sud-Vest Oltenia Plenita 110/20 kV 4,98 20 CEZ Distributie
S.C. BIO VOLT SRL Ucea de sus Brasov Centru Ucea 110/20 kV 5,8 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. BIO TERRA SRL Ciochina Ialomita Sud Muntenia Cazanesti 110/20 kV 6 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. BIRTA GROUP SRL Calan Hunedoara Vest Calan 110/20 kV 7 20 Enel Distributie Banat
S.C. BISSI SOLAR BUZIAS SRL Buzias Timis Vest Buzias 110/20 kV 0,998 20 Enel Distributie Banat
S.C. BISSI SOLAR BUZIAS SRL Buzias Timis Vest Buzias 110/20 kV 0,998 20 Enel Distributie Banat
S.C. BISSI SOLAR BUZIAS SRL Buzias Timis Vest Buzias 110/20 kV 0,998 20 Enel Distributie Banat
S.C. BITSOLAR SRL Sarulesti Calarasi Sud Muntenia Tamadau 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. BLACK SEA TRANSPORT SRL Ovidiu 2 Constanta Sud-Est Dobrogea Ovidiu Encluza 110/20 kV 2,5 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. BLIDARI ENERGY SRL Lovrin Timis Vest Lovrin 110/20 kV 2,808 20 Enel Distributie Banat
S.C. BLUE SAND INVESTMENT SRL Paulesti Prahova Sud Muntenia Ploiesti Nord 6,6 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. BN SOLAR PARK SRL Bistrita Bistrita Nasaud Nord-Vest Lechinta 110/20 kV 2,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. BONAVOLTAICA SRL Petin Satu Mare Nord-Vest Carpati-Rosiori LEA 20 kV 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. BOOKING ENERGY DEVELOPMENT SRL Tataranu Vrancea Sud-Est Dobrogea Tataranu LEA 20 kV 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. BORRA ENERGY DANUBE SRL Balteni - Contesti Dambovita Sud Muntenia Mavrodin 110/20 kV 48 110 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. BORRA ENERGY PLANT SRL Izvoarele Giurgiu Sud Muntenia Ghizdaru-Draganesti Vlasca LEA 20 kV 30 110 Enel Distributie Muntenia
S.C. BRAILA WINDS CONCEPT SRL Focsani Vrancea Sud-Est Dobrogea Magura- PTAB2941 Părţi Comune LES 20 kV 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. BREM COMPANY SRL Zarnesti Brasov Centru Tohan 110/20/6 kV 0,968 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. BRIGHT SOURCE ENERGY SRL Lechinta Bistrita Nasaud Nord-Vest Tohan 110/20/6 kV 2,6 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. BRILIANT SUN ENERGY SRL Bercu Satu Mare Nord-Vest Turt-Halmeu LEA 20 kV 0,993 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. BRS GROUP INVEST SRL Dragomiresti Deal Ilfov Bucuresti-Ilfov Clejani 110/20 kV 2,03 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. BSPG 5MW SRL Ciuperceni Satu Mare Nord-Vest Carpati-Livada LEA 20 kV 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. BUCHAREST CORPORATE VILLAGE SERV SRL Ilfov Ilfov Bucuresti-Ilfov REMAT LES 20 kV 6,5 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. BUCUR & BUTHION FOTOVOLTAIC SRL Gheorghe Doja Ialomita Sud Muntenia Gheorghe Doja 110/20 kV 3,57 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. C-TECH SRL Pietrosani Teleorman Sud Muntenia Bujoru 110/20 kV 20 20 CEZ Distributie
S.C. CAMPO VERDE SOLARIS SRL Jucu de Sus 1 Cluj Nord-Vest Jucu-Geaca LEA 20 kV 0,99 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. CAPITOL FOTOGREEN SRL Fetesti Ialomita Sud Muntenia Stefan cel Mare 110/20 kV 4,62 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. CAPMAN INTERNATIONAL SRL Cilieni 1 Olt Sud-Vest Oltenia Studina-Corabia LEA 20 kV 9,9 110 CEZ Distributie
S.C. CAPMAN INTERNATIONAL SRL Cilieni 2 Olt Sud-Vest Oltenia Studina-Corabia LEA 20 kV 9,9 110 CEZ Distributie
S.C. CAPIDAVA PRODCOM SRL Ghindari Mures Centru Fantanele - Sovata 2,3 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. CARACAL SOLAR ALPHA SRL Caracal T122 Olt Sud-Vest Oltenia Caracal Sud 110/20 kV 7 20 CEZ Distributie
S.C. CARAVANA FILM SRL Gornet Prahova Sud Muntenia Magurele LEA 20 kV 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. CARTAGRIS LIMITED SRL Visina Dambovita Sud Muntenia Mozaceni 1 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. CASA CRANG SRL Aricestii Rahtivani Prahova Sud Muntenia Ploiesti Crang 110/20 kV 9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. CDG SRL Slobozi Giurgiu Sud Muntenia Mahiru LEA 20 kV 1,5 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. CENTRALA FOTOVOLTAICA MORENI SRL Moreni Dambovita Sud Muntenia Tuicani LEA 20 kV 2,07 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. CEROLA SRL Dragasani Valcea Sud-Vest Oltenia Dragasani 110/20 kV 0,428 20 CEZ Distributie
S.C. CERTINVEST SRL Oradea Bihor Nord-Vest Oradea Centru 1 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. CHISELET SRL Ciulnita Ialomita Sud Muntenia Slobozia Sud 110/20 kV 8,865 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. CICIO COMPANY SRL Certeze Satu Mare Nord-Vest - 0,145 0,4 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. CIPEV PFG SRL Ghidici Dolj Sud-Vest Oltenia Basarabi-FNC Poiana Mare LEA 20 kV 0,996 20 CEZ Distributie
S.C. CIS ENERGY SRL Cuci Mures Centru Ludus-PA Cipau LEA 20 kV 1,9 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. CIULNITA SRL Ciulnita Ialomita Sud Muntenia Slobozia Sud 110/20 kV 8,865 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. CLARENCE KEMP SRL Capleni Satu Mare Nord-Vest Carei 1-Berveni Pompe LEA 20 kV 0,998 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. CLUE SOLAR SRL Harman Brasov Centru Harman 110/20 kV 6,923 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. CMSK GREEN ENERGY SRL Catina Cluj Nord-Vest Jucu-Geaca LEA 20 kV 0,6 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. CMSK GREEN ENERGY SRL Aghiresu 1 Cluj Nord-Vest Aghires-Cariera Birtz LEA 20 kV 0,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. CMSK GREEN ENERGY SRL Aghiresu 2 Cluj Nord-Vest Aghires-Cariera Birtz LEA 20 kV 0,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. CO GER CONSTRUCTII SRL Gulia - Tartasesti Dambovita Sud Muntenia Mavrodin 110/20 kV 4 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. COD ENTERPRISE GRUP SRL Traian Bacau Nord-Est Milcov-Bijghir LEA 20 kV 2 20 E.ON Moldova
S.C. COMAG ELETTRICA Costestii din Vale Dambovita Sud Muntenia Titu 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. COMCRIS ENERGY SRL Sarmasag Salaj Nord-Vest Sarmasag-Suplac LEA 110 kV 20 110 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. CONAGR REAL ESTATE SRL Bradu Arges Sud Muntenia Pitesti Sud 110/20 kV 6,08 20 CEZ Distributie
S.C. CONCETA SILVA SRL Teasc Dolj Sud-Vest Oltenia Podari 110/20 kV 5 20 CEZ Distributie
S.C. CONELT SRL Ruja Sibiu Centru Cincu LEA 20 kV 2,9 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. CONPET SA Foi Mures Centru Ungheni-Cristesti LEA 20 kV 2,6 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. CONSPLAN PV PARC SRL Draganesti Olt Olt Sud-Vest Oltenia Draganesti Olt 20 kV 9,53 20 Transelectrica
S.C. CONSTRUCTIM SA Buzias Timis Vest Buzias 110/20 kV 0,8625 20 Enel Distributie Banat
S.C. CONSULT FINANCE SRL Centrala Electrica Iasi Nord-Est Fai-Prodavis LEA 20 kV 0,132 20 E.ON Moldova
S.C. CONTINENTAL ENERGY SRL Mitresti Mures Centru Sovata-Miercurea Nirajului LEA 20 kV 0,945 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. CORABIA SOLAR SRL Corabia Olt Sud-Vest Oltenia Corabia 110/20 kV 7 20 CEZ Distributie
S.C. CORBUX COM SRL Bistret Dolj Sud-Vest Oltenia Bailesti-Malaeni LEA 20 kV 0,5 20 CEZ Distributie
S.C. COROANA SOARELUI SRL Segarcea Dolj Sud-Vest Oltenia Statie proprie 48 110 CEZ Distributie
S.C. CORVIN FOTOVOLTAIC SRL Ghelari Hunedoara Vest Teliuc 110/20 kV 6,4 20 Enel Distributie Banat
S.C. COSELI SA Iepureni Iasi Nord-Est Fai 2 20 E.ON Moldova
S.C. COSMA ROMANIA SRL Cosma Maramures Nord-Vest Cosma Romania LES 0,4 kV 0,42 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. COUNTRY PROJECTS SRL Vanatori Mehedinti Sud-Vest Oltenia Cujimir 110/20 kV 2,5 20 CEZ Distributie
S.C. COVASNA ESTIVAL 2002 SRL Slobozia Giurgiu Sud Muntenia Giurgiu Vest 1 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. COVMIH PERFORMANCE SRL Codlea Brasov Centru Codlea-Avicola LEA 20 kV, Codlea-Porcine LEA 20 kV 1,075 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. CRISTAL TRANS C&I SRL Chereusa Satu Mare Nord-Vest Tasnad 110/20 kV 0,082 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. CRE CARAS RENEWABLE ENERGY SRL Bocsa 1 Caras-Severin Vest Bocsa 110/20/6 kV 0,998 20 Enel Distributie Banat
S.C. CRE CARAS RENEWABLE ENERGY SRL Bocsa 2 Caras-Severin Vest Bocsa 110/20/6 kV 0,998 20 Enel Distributie Banat
S.C. CRE CARAS RENEWABLE ENERGY SRL Salbagelu Nou Caras-Severin Vest Lugoj 110/20 kV 1,99584 20 Enel Distributie Banat
S.C. CRE CARAS RENEWABLE ENERGY SRL Salbagelu Nou Caras-Severin Vest Lugoj 110/20 kV 1,67376 20 Enel Distributie Banat
S.C. CSPV ENERGY SRL Marsa Sibiu Centru Marsa 110/20/6 kV 2,99 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. CUJMIR SOLAR SRL Cujmir Mehedinti Sud-Vest Oltenia Cujmir 110/20 kV 6 20 CEZ Distributie
S.C. CUJMIR SOLAR SRL Cujmir Mehedinti Sud-Vest Oltenia Cujmir 110/20 kV 6 20 CEZ Distributie
S.C. CUMPANA ENERGY PARK SRL CFV Cujimir Constanta Sud-Est Dobrogea Petrol Sud 110/20 kV 5,6 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. D&P ELECTRONIS SERVICE SRL Urziceni Dambovita Sud Muntenia Urziceni 110/20 kV 0,2244 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. D.M.T. SOLAR SRL Husanu de Tinca 2 Bihor Nord-Vest Salonta 0,89 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. DANIELLI DESING SRL Brezoaia Dambovita Sud Muntenia Potlogi 0,95 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. DANUBIUS POWER SRL SRL Coltanu Maramures Nord-Vest Baia Mare 5-SP1 LEA 20 kV 0,98 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. DARCOM GROUP SRL Targu Jiui Gorj Sud-Vest Oltenia - 0,047 0,4 CEZ Distributie
S.C. DDP UNIVERSAL EXPERT SRL Ovidiu Constanta Sud-Est Dobrogea Nazarcea 110/20 kV 2,45 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. DE ROCK INT' L SRL Sinesti Ialomita Sud Muntenia Hagiesti 110/20 kV 3,62 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. DECRIS INDUSTRY SRL Cocorasti Colt Prahova Sud Muntenia Pastarnacu 2,98 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. DELALINA SRL Gepiu Bihor Nord-Vest Salonta 2,74 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. DELTA & ZETA ENERGY SRL Sebis Prunisor Arad Vest Sebis 7,5 20 Enel Distributie Banat
S.C. DELTA PHOTOVOILTAIC ENERGY SRL Micesti Arges Sud Muntenia Mioveni Pitesti Nord 110/20 kV 3,45 20 CEZ Distributie
S.C. DEON PARK SRL Gighera Dolj Sud-Vest Oltenia Nedeia 110/20/6 kV 10 20 CEZ Distributie
S.C. DEON PARK ALPHA SRL Trivale, Mosteni Deparati Teleorman Sud Muntenia Harlesti 110/20/6 kV 7,07 20 CEZ Distributie
S.C. DEON PARK BETA SRL Gighera 2 Dolj Sud-Vest Oltenia Nedeia 110/20/6 kV 4,99 20 CEZ Distributie
S.C. DISPAN SRL Piatra Teleorman Sud Muntenia Viisoara 110/20 kV 0,99 20 CEZ Distributie
S.C. DISTRIPOWER HYDRA SRL Campenesti 1 Cluj Nord-Vest Baciu-Apahida LEA 20 kV 2,96 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. DL IMOBILIAR ROM SRL Gorgota Prahova Sud Muntenia Tatarani 3 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. DOIMEGA SRL Sannicolau Mare Timis Vest Sannicolau Mare 110/20 kV 2,5 20 Enel Distributie Banat
S.C. DOMEMMA AGRICULTURA SRL Dragos Voda Calarasi Sud Muntenia Dragos Voda 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. DOROTEX SRL Dorotex Botosani Nord-Est Catamarasti 110/20 kV 0,57 20 E.ON Moldova
S.C. DURABIL SRL Saros pe Tarnave Sibiu Centru Dumbraveni - Aurel Vlaicu 2,97 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. DYM ENERGIE RENOVABLE SRL Salonta Bihor Nord-Vest Salonta 110/20 kV 1,6 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. EAJ ENERGY SRL Iancu Jianu Olt Sud-Vest Oltenia Iancu Jianu 4,92 20 CEZ Distributie
S.C. EASY ENERGY PRODUCT SRL Rediu Cluj Nord-Vest Jucu 2,9 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ECO DINAM GROUP SRL Cetate Dolj Sud-Vest Oltenia Cetate 110/20 kV 1,95 20 CEZ Distributie
S.C. ECO ENERGIMOB SRL Baraganul Braila Sud-Est Dobrogea Baraganu-SRPA 12 LEA 20 kV 1 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ECOMERCIALES PRIM TOTAL A SRL Budesti Calarasi Sud Muntenia Budesti 110/20 kV 5,33 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ECOMERCIALES SEC TOTAL B SRL Vasilati Calarasi Sud Muntenia Budesti 110/20 kV 3,12 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ECOMERCIALES TERT TOTAL C SRL Tamadau Mare Calarasi Sud Muntenia Tamadau 110/20 kV 6 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ECO TRADING ENERGY SRL Malu Giurgiu Sud Muntenia Pietrisu 110/20 kV 3,8 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. ECOSFER ENERGY SRL Costestii din Vale Dambovita Sud Muntenia Corvu 8,487 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ECOSUN EXPERT SRL Podu Olt Brasov Centru Harman - Bod 2,5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ECOGREEN CONCEPT SRL Corvu Dambovita Sud Muntenia Titu 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ECO VOLT SYSTEM SRL Viile Sibiului Sibiu Centru Sibiu Nord 6 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. EGOGEN DEVELOPMENT SRL Ianca Braila Sud-Est Dobrogea Ianca LES 20 kV 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. EGON SOLAR SRL Sannicolau Mare Timis Vest Sannicolau Mare 110/20 kV 1,45 20 Enel Distributie Banat
S.C. EKOTRICITY SRL Plaiesii de Jos Harghita Centru Miecurea Ciuc - Tusnad 35 110 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. EL-MONT CONSULTING SRL Brezoaia Dambovita Sud Muntenia Ulmi 20 kV, Arcuda 110/20 kV 4 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. ELBA SOLAR SRL Vadu Izei Maramures Nord-Vest Sighet 1 2,9 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ELECTRA BIO ENERGY SRL Calarasi Calarasi Sud Muntenia Mircea Voda 110/20 kV 2 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ELECTRASOL PROIECT SRL Gura Ocnitei 1 Dambovita Sud Muntenia Gura Ocnitei 9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ELECTRASOL PROIECT SRL Gura Ocnitei Dambovita Sud Muntenia Gura Ocnitei 10 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ELECTRAWINDS-R SRL Fierbinti Ialomita Sud Muntenia Hagiesti 110/20 kV 10 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ELECTRAWINDS-R SRL Fierbinti Targ Ialomita Sud Muntenia Movilita 110/20 kV 9,5 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ELECTRIC SOLAR PV SYSTEM SRL Miresu Mare Maramures Nord-Vest somcuta 2,92 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ELECTRICOM RENEWABLE SRL Giurgeni Ialomita Sud Muntenia Gura Ialomitei 440/110/20 kV 5,82 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ELECTRICSPARK SRL Carligele 1 Vrancea Sud-Est Dobrogea Focsani Vest 7,022 20 Transelectrica
S.C. ELEKTLUM SRL Carei 1 Satu Mare Nord-Vest Carei Unio 20 kV 5,52 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ELEKTRISCHES GELB SRL Naipu Giurgiu Sud Muntenia Clejani 110/20 kV 7 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. ELGAMA ENERGY SRL Slobozia Ialomita Sud Muntenia Slobozia Sud 110/20 kV 7 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ELISOLAR SRL Halchiu Brasov Centru Dumbravita 4,5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ELLEAERRE ENERGY SRL Satchinez Timis Vest Satchinez 110/20 kV 2,57 20 Enel Distributie Banat
S.C. ELMALEX PROD SRL Arpasul de Sus Sibiu Centru Cartisoara 1 LEA 20 kV 2,98 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. EMON ELECTRIC SA Campina Prahova Sud Muntenia Campina 0,25 0,4 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. EMRENI ENERGY SRL Telechiu Bihor Nord-Vest Alesd-Hotar LEA 20 kV 2,81 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. EMS'TECH SRL Parta Timis Vest Lovrin 110/20 kV 1,996 20 Enel Distributie Banat
S.C. ENCO DISTRIBUTIE SRL Dragos Voda Calarasi Sud Muntenia Dragos Voda 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ENCUS SOLAR ENERGY SRL Trivale, Mosteni Deparati Teleorman Sud Muntenia Harlesti 110/20/6 kV 36 110 CEZ Distributie
S.C. ENERA GREEN TECHNOLOGY SRL Mihai Bravu Giurgiu Sud Muntenia Uzunu 110/20 kV 4 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. ENERGIAFOTO SRL Stancuta Braila Sud-Est Dobrogea Cuza Voda 2,9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ENERGIAFOTO SRL Stancuta Braila Sud-Est Dobrogea Cuza Voda 2,9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ENERGIAFOTO SRL Stancuta Braila Sud-Est Dobrogea Cuza Voda 2,9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ENERGIE VERDE PROIECT SACUIENI SRL Sacuieni 1 Bihor Nord-Vest Sacuieni 110/20 kV 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ENERGIE VERDE PROIECT SACUIENI SRL Sacuieni 2 Bihor Nord-Vest Sacuieni 110/20 kV 9,8 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ENERGOFOTOINSTAL SRL insuraatei Braila Sud-Est Dobrogea insuratei 110/20 kV 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ENERGO LAND STATE 12 SRL Costestii din Vale Dambovita Sud Muntenia Corvu 7,48 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ENERGO NATUR IMPEX SRL Jugureni - Uliesti Dambovita Sud Muntenia Corvu 1,72 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ENERGO NATUR RASCAIETI SRL Rascaieti Dambovita Sud Muntenia Mozaceni 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ENERGO NATUR SCORTENI SRL Scorteni Prahova Sud Muntenia Misela LEA 20 kV 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ENERGO NATUR VISINA SRL Visina Dambovita Sud Muntenia Mozaceni 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ENERGO POWER SRL Ghiris Cluj Nord-Vest Jucu 0,6 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ENERGOIL SRL Casimcea Tulcea Sud-Est Dobrogea Talmaciu 4 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ENERGOIL SRL Talmaciu Tulcea Sud-Est Dobrogea Topolog 110/20 kV 2 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ENERGOINSTAL SERVICE SRL Faurei Braila Sud-Est Dobrogea Faurei 3 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ENERGON POWER & GAS SRL Teius Alba Centru Teius 3,5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENERGREEN DISTRIBUTION SRL Berlesti Braila Sud-Est Dobrogea Ianca 20 kV 5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ENERGUTIL SRL Vidra Ilfov Bucuresti-Ilfov Cretesti 20 kV, racord Copaceni 110/20 kV 0,985 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. ENERGY DENSIT SRL Berchez Maramures Nord-Vest somcuta 2,98 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ENERGY DENSIT SRL Energy Densit 2 Maramures Nord-Vest somcuta 1,19 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ENERGY DETA SRL Deta Timis Vest Deta 4,023 20 Enel Distributie Banat
S.C. ENERGY ECO SUN SRL Iclod Cluj Nord-Vest Gherla 1,1 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ENERGY ECO SUN SRL Iclod 2 Cluj Nord-Vest Gherla 4,5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ENERGY FOND ROEST SRL Codlea Brasov Centru Codlea 110/20 kV 3,5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENERGY FUND SRL Reci Covasna Centru Campu Frumos-Irigatii 110/20 kV 1,656 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENERGY FUND SRL Sanpetru Brasov Centru Sanpetru LEA 20 kV 2,7 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENERGY FUND SRL Harman Brasov Centru Harman 110/20 kV 6,923 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENERGY FUND SRL Harman 4 Brasov Centru Harman 110/20 kV 3,7 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENERGY FUND SRL Harman 3 Brasov Centru Harman 110/20 kV 1,7 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENERGY FUND SRL Harman 2 Brasov Centru Harman 110/20 kV 1,5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENERGY FUND ALISEO SRL Harman Brasov Centru Harman 110/20 kV 2,9 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENERGY FUND BRAVO SRL Feldioara Brasov Centru Stupini - Feldioara 2 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENERGY GREEN PROJECT IALOMITA SRL CFE Energy Project Ialomita Sud Muntenia Gura Ialomitei 9,8 20 Transelectrica
S.C. ENERGY PARK SRL Perieti Ialomita Sud Muntenia Gheorghe Doja 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ENERGY PARK 3M SRL Coasta Mare Mures Centru Saulia LEA 20 kV 2,8 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENERGY SOLAR LAND STATE SRL Costestii din Vale Dambovita Sud Muntenia Corvu 6,669 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ENERGY TRISWIND SRL Arcus Covasna Centru Avicola LEA 20 kV 4,01 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENERGYALL DISTRIBUTION SRL insuraatei Braila Sud-Est Dobrogea insuratei 110/20 kV 5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ENERO ENERGY SRL Targu - Carbunesti Gorj Sud-Vest Oltenia Targu Carbunesti 110/20 kV 6 20 CEZ Distributie
S.C. ENESOL SRL Copsa Mica Sibiu Centru Copsa 2,9 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENEV AVRIG SRL Avrig Sibiu Centru - 0,013 0,4 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENEV AVRIG SRL Avrig Sibiu Centru Marsa 110/20/6 kV 2 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ENFORCE SOLAR PARC SRL Urziceni Ialomita Sud Muntenia Urziceni 110/20 kV 9,196 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ENG ELECTRIC SRL Maldaeni Teleorman Sud Muntenia Rosiori 110/20 kV 1,12 20 CEZ Distributie
S.C. ENVOLTECO ENERGY SRL Silistea Braila Sud-Est Dobrogea Pisc 2,9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. EOGEN DEVELOPMENT SRL Visani Braila Sud-Est Dobrogea Jirlau 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. EOL ENERGY SRL Mizil Prahova Sud Muntenia Mizil 2,9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. EOL TURBINES SRL Urlati Prahova Sud Muntenia Urlati 5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. ESO SOUTH ENERGY SRL Giurgiu Giurgiu Sud Muntenia Giurgiu Nord 110/20 kV 1,01 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. ESPAROM SOLAR ENERGY SRL Prunisor Arad Vest Sebis 110/20 kV 50 110 Enel Distributie Banat
S.C. EST SOLAR ENGINEERING SRL Urziceni Ialomita Sud Muntenia Urziceni 110/20 kV 7 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ESTHETIS ENERGY SRL Scanteiesti Galati Sud-Est Dobrogea Frumusita 0,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. EUROPEAN GREEN ENERGY SRL Moftin Satu Mare Nord-Vest Carei 1-Craidorolt LEA 20 kV 0,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. EUROSILOZ SA Draganesti Vlasca Teleorman Sud Muntenia Draganesti Vlasca 110/20 kV 0,99 20 CEZ Distributie
S.C. EUROSPRING TRADING SRL Stalpeni Arges Sud Muntenia Mioveni 110/20 kV 20 110 CEZ Distributie
S.C. EWE HALCHIU SOLAR SRK Halchiu Brasov Centru Codlea 110/20 kV 1,3 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. EWE MAGURELE SOLAR SRL Magurele Prahova Sud Muntenia Magurele LEA 20 kV 2,9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. EYE MALL SRL Carbunesti Gorj Sud-Vest Oltenia Targu Carbunesti 9,99 20 CEZ Distributie
S.C. F&B RO SRL Tureni 1 Cluj Nord-Vest Mihai Viteazu 110/20 kV 0,77 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. FINAS ENERGY SRL Moldovenesti Cluj Nord-Vest Mihai Viteazu 110/20 kV 3,6 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. FINAS PROJECT SRL Chiribis Bihor Nord-Vest Marghita 5,4 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. FINAS PROJECT SRL Chiribis Bihor Nord-Vest Marghita 4,9 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. FIRATELECTRIC SRL insuraatei Braila Sud-Est Dobrogea Cuza Voda 2,9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. FIRIZA ENERGY SRL Baraganul Braila Sud-Est Dobrogea Baraganu 110/20 kV 4,1062 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. FLORESCENT ENERGY SRL Floresti Prahova Sud Muntenia Floresti 2,9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. FOMCO PRODIMPEX SRL Cristesti Mures Centru - 3,2 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. FOMCO SOLAR SYSTEMS SRL Chirileu Mures Centru Ungheni - Cipau 3,2 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. FOMCO SOLAR SYSTEMS SRL Sangeroiu de Padure Mures Centru Fantanele - Sovata 2,85 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. FORCE ELECTRIC 2011 SRL Tormac Timis Vest Gataia 2,05 20 Enel Distributie Banat
S.C. FORCESOLAR 1 SRL Dudestii Vechi Timis Vest Sannicolau Mare 110/20 kV 2 20 Enel Distributie Banat
S.C. FORCESOLAR 2 SRL Cenei Timis Vest Carpinis 110/20 kV 2 20 Enel Distributie Banat
S.C. FORCESOLAR 3 SRL Sandra Timis Vest Lovrin 110/20 kV 2 20 Enel Distributie Banat
S.C. FORT GREEN ENERGY SRL Aricestii Rahtivani Prahova Sud Muntenia Ploiesti Crang 8,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. FOTOPARK SM SRL Satu Mare 1 Satu Mare Nord-Vest Vetis 110/20 kV 0,97 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. FOTOSOL SRL Slobozia Ialomita Sud Muntenia Bucsa 110/20 kV 3,5 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. FOTO SOLAR SRL Darvari Prahova Sud Muntenia Valea Calugareasca 5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. FOTON ALFA SRL Cornatelu Dambovita Sud Muntenia Statie Noua 43 110 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. FOTON BETA SRL Dobrosloveni Olt Sud-Vest Oltenia Caracal Nord 110/20 kV 7,5 20 CEZ Distributie
S.C. FOTON DELTA SRL Bailesti Dolj Sud-Vest Oltenia FNC 1 LEA 20 kV 4,1 20 CEZ Distributie
S.C. FOTON EPSILON SRL Burila mica Mehedinti Sud-Vest Oltenia Burila 110/20 kV 7,5 20 CEZ Distributie
S.C. FOTON TETA SRL Gruia Mehedinti Sud-Vest Oltenia Gruia 7,5 20 CEZ Distributie
S.C. FOTOVOLTAIC ENERGY SRL Urlati Prahova Sud Muntenia Urlati 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. FOTOVOLTAIC FORCE SRL Semlac Arad Vest Semlac 110/20 kV 2,461 20 Enel Distributie Banat
S.C. FOTOVOLTAIC FORCE SRL Semlac Arad Vest Semlac 110/20 kV 2,461 20 Enel Distributie Banat
S.C. FOTOVOLTAIC PROD&DISTRIBUTION SRL Filiasi Mehedinti Sud-Vest Oltenia Filiasi 110/20 kV 7,4 20 CEZ Distributie
S.C. FRAMO ROMANIA SRL Gurghiu Mures Centru Avicola LEA 20 kV 3,535 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. FRAN ENERGY EARTH SRL Finta Dambovita Sud Muntenia Pastarnacu 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. FRAN ENERGY GREEN SRL Produlesti Dambovita Sud Muntenia Titu 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. FRAN ENERGY INVESTMENT SRL Nucet Dambovita Sud Muntenia Targoviste 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. FRAN ENERGY POWER SRL Persinari Dambovita Sud Muntenia Targoviste 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. FRAN ENERGY RENEWABLE SRL Matasaru Dambovita Sud Muntenia Gaesti 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. FUTURE ENERGY CLEAN SRL Ciorani Prahova Sud Muntenia Mizil 2,9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. FUTURE SOLAR SRL Colibasi Giurgiu Sud Muntenia Colibasi 110/20 kV 6,5 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. GAMA & DELTA ENERGY SRL Sebis Prunisor Arad Vest Sebis 7,5 20 Enel Distributie Banat
S.C. GAMA ENERGOTOTAL SRL Obedeni-Bucsani Giurgiu Sud Muntenia Marsa 110/20/6 kV 2 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. GAMA ENERGOTOTAL SRL Balotesti Ilfov Bucuresti-Ilfov PTA 7357 0,1821 0,4 Enel Distributie Muntenia
S.C. GEKO FAIRY LAND SRL Bailesti Dolj Sud-Vest Oltenia Bailesti 110/20 kV 2,9 20 CEZ Distributie
S.C. GENERAL ME.EL ELECTRIC SRL Baicoi Prahova Sud Muntenia Floresti-Ploiesti Nord 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. GERATELECTRONIC SRL Unirea Braila Sud-Est Dobrogea Gropeni 2,9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. GERMAN ENERGY SRL Lipau Satu Mare Nord-Vest Carpati-Rosiori LEA 20 kV 0,8 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. GES GREEN ENERGY SPECIALISTS SRL Lechinta Bistrita Nasaud Nord-Vest Lechinta-Teaca, Lechinta-Sarmas 0,97 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. GES GREEN ENERGY SPECIALISTS SRL Lechinta Bistrita Nasaud Nord-Vest Lechinta 110/20 kV 1,71 20 CEZ Distributie
S.C. GESPRO GREEN ENERGY SRL Uzunu Giurgiu Sud Muntenia Uzunu 110/20 kV 0,8 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. GHEORGHE DOJA SOLAR PARK SRL Gheorghe Doja Ialomita Sud Muntenia Gheorghe Doja 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. GIGA WATT GLOBAL SRL Giurgeni Ialomita Sud Muntenia Gura Ialomitei 110/20 kV 8 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. GILARY MAR TUR SRL Perieti Ialomita Sud Muntenia Gheorghe Doja 110/20 kV 0,86 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. GL HIDRO ENERGY SRL Valea lui Cati Cluj Nord-Vest Campia Turzii-Sopor LEA 20 kV 3,304 29 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. GL WIND PARKS SRL BalaBanesti Galati Sud-Est Dobrogea Tecuci 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. GLOBAL ENERGY EVOLUTION SRL Istria Constanta Sud-Est Dobrogea Sacele 110/20 kV 3 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. GLOBAL PURE ENERGY SRL Balanu Giurgiu Sud Muntenia Giurgiu Vest-IAS 20 kV 1 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. GLOBAL TECH SERVICES SRL CFV Lehliu Calarasi Sud Muntenia Lehliu 110/20 kV 2,5 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. GLOBNER - YU SRL Racari Dambovita Sud Muntenia Mavrodin 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. GMC TRANSPORTI SRL Sebes Alba Centru Ener Rom (Grande) 3,5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. GO EAST SOLAR SRL Ozun Covasna Centru Sfantu Gheorghe 4,266 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. GOLDEN ENERGY CATEASCA SRL Cateasca FN Arges Sud Muntenia Pitesti Sud 110/20 kV 2,479 20 CEZ Distributie
S.C. GOLDEN PLACE LTD SRL Fetesti Ialomita Sud Muntenia Fetesti 110/20 kV 47 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. GPSB SOLARIS 48 SRL Cateasca FN Satu Mare Nord-Vest Abator 110/20 kV 40 110 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. GPSB SOLARIS 48 SRL Ciuperceni Satu Mare Nord-Vest Abator 110/20 kV 48 110 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. GRENERG SRL Hrip Satu Mare Nord-Vest Carpati-Stana LEA 20 kV 0,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. GREEN COMCRIS INVEST SRL Lunca 1 Bihor Nord-Vest Stei 4,1 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. GREEN COMCRIS INVEST SRL Recea 1 si 2 Salaj Nord-Vest Porolissum 4,55 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. GREEN ELECTROVEST SRL Homorog Bihor Nord-Vest Salonta 2,55 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. GREEN ENERGY ARGES SRL Leordeni Arges Sud Muntenia Patroaia 110/20 kV 2 20 CEZ Distributie
S.C. GREEN ENERGY INVESTMENT SRL C.A. Rosetti Buzau Sud-Est Dobrogea Faurei 20 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. GREEN ENERGY SYSTEMS SRL Brezoaia Dambovita Sud Muntenia Potlogi 2,45 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. GREEN MACLE ENERGY SRL CFV Nisipari Constanta Sud-Est Dobrogea Nazarcea-Medgidia 1 LEA 20 kV 3,19 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. GREEN MACLE SOLARIS SRL CFV Nisipari Constanta Sud-Est Dobrogea Nazarcea-Medgidia 1 LEA 20 kV 6,39 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. GREEN MOUNTAIN ENERGY SRL Lechinta Timis Vest Lechinta 3 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. GREEN MOUNTAIN ENERGY SRL Lechinta 2 Timis Vest Lechinta 2,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. GREEN POWER ENERGY MARKET SRL Ciocanesti Dambovita Sud Muntenia Mavrodin 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. GREEN SOLAR ENERGY SRL Tarnaveni Mures Centru Tarnaveni - Oras 4 1,8 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. GREEN SOLAR POWER SRL Bobicesti Olt Sud-Vest Oltenia Bals 110/20 kV 8,25 20 CEZ Distributie
S.C. GREEN TEHNIC SRL Voivozi Bihor Nord-Vest Voivozi 110/20 kV 4,49 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. GREEN VISION ELEVEN SRL Ucea de Sus Brasov Centru Ucea 34,5 110 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. GREEN VISION FOURTEEN SRL Ucea de Sus Brasov Centru Ucea 34,5 110 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. GREEN VISION GROUP SRL Dumbraveni Sibiu Centru Ernea, Avicola 2,5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. GREEN VISION SEVEN SRL Ucea de Sus (parc 4) Brasov Centru Ucea 34,5 110 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. GREEN VISION SEVEN SRL Ucea de Sus (parc 3) Brasov Centru Ucea 34,5 110 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. GREEN VISION SEVEN SRL Ucea de Sus (parc 2) Brasov Centru Ucea 34,5 110 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. GREEN VISION SEVEN SRL Ucea de Sus (parc 1) Brasov Centru Ucea 34,5 110 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. GREEN VISION THREE SRL Hosman Sibiu Centru Agnita-Hosman LEA 20 kV 1,2 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. GREEN VISION TWO SRL Giurgiu Giurgiu Sud Muntenia Uzunu 110/20 kV 39 110 Enel Distributie Muntenia
S.C. GREENLIGHT SOLUTIONS SRL Baba Ana Prahova Sud Muntenia Mizil 110/20 kV 8 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. GREENPHOTO SRL Halchiu Brasov Centru Feldioara 2,143 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. GRIVCO S.A Perisoru Calarasi Sud Muntenia Dragalina 110/20 kV 2,5 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. GRUP LEMN SRL Fabrica de prelucrare a lemnului PV Neamt Nord-Est Roman 0,9 20 E.ON Moldova
S.C. GUIDANO IMPIANTI SRL Mostistea Noua Timis Vest Faget 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Banat
S.C. GUIDANO ORLANDO SRL Manastiur Timis Vest Faget 110/20 kV 2,042 20 Enel Distributie Banat
S.C. GV ENERGIE RIGENERABILI ITAL-RO SRL Sinesti Ialomita Sud Muntenia Hagiesti 110/20 kV 6,18 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. HAPPY SUN ENERGY SRL Facaeni Ialomita Sud Muntenia Bordusani 110/20 kV 3 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. HELIOS BRENPRO SRL Carligele 2 Vrancea Sud-Est Dobrogea Focsani Vest 20 kV 8 20 Transelectrica
S.C. HELIOS-KRAFT SRL Faget Timis Vest Faget 110/20 kV 2 20 Enel Distributie Banat
S.C. HELIOS POWER BUZAU SRL Buzau Buzau Sud-Est Dobrogea Buzau Crang 110/20 kV 9,8 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. HELIOWATT SRL Rosiori Bihor Nord-Vest Sacuieni 110/20 kV 2,8 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. HELTAU PREST SRL Ocna Sibiului Sibiu Centru Orlat 2,5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. HERMES BUSINESS CENTER SRL Colibasi Giurgiu Sud Muntenia Colibasi 0,99 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. HERMES ENERGY INTERNATIONAL SRL Paulesti Prahova Sud Muntenia Ploiesti Nord 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. HESTIA HELIOS SRL Miclosoara Covasna Centru Capeni-Augustin LEA 20 kV 4 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. HIDRO BUCOVA SRL Sacalaz Timis Vest Fratelia 0,9792 20 Enel Distributie Banat
S.C. HTM DEVELOPMENT SRL Voivozi Bihor Nord-Vest Voivozi 110/20 kV 2,99 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. HUNIRET SRL Arcus Covasna Centru Valcele, Avicola 2,99 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. HUSNICIOARA SOLAR SRL Scornicesti Olt Sud-Vest Oltenia Scornicesti 11020 kV 0,95 20 CEZ Distributie
S.C. IALOMITA SOLAR ENERGY SRL Murgeanca II Ialomita Sud Muntenia Bucsa 110/20 kV 7,99 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. IALOMITA SOLAR PARC SRL Bordusani Ialomita Sud Muntenia Bordusani 110/20 kV 9,26 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ICCO ENERG SRL Ghimbav Brasov Centru Ghibav 3,7 110 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ICE BLINK CONSULTING SRL Scornicesti Olt Sud-Vest Oltenia Scornicesti 11020 kV 0,957 20 CEZ Distributie
S.C. ICPE SA Agigea Constanta Sud-Est Dobrogea Eforie Nord 110/20/10 kV 0,5 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. IMA ENGINEERING SOLUTION SRL Berceni Prahova Sud Muntenia Berceni 110/6 kV 8,45 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. IMPERIAL DEVELOPMENT SRL Tetarom III Cluj Nord-Vest Jucu 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. IMPERIUM CONSULTING SRL Mosnita Noua Timis Vest Fratelia 110/20 kV 3 20 Enel Distributie Banat
S.C. IMSAPROIECT SRL Magiresti Bucuresti Bucuresti-Ilfov PT 876 0,00648 0,4 Enel Distributie Muntenia
S.C. INDAPEL SRL Cojani Gorj Sud-Vest Oltenia Targu Carbunesti 110/20 kV 9,1 20 CEZ Distributie
S.C. INFRADOORS SRL Osorhei Bihor Nord-Vest Oradea Sud 110/20 kV 2,99 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. INNOVATIVE PACK PRODUCTION SRL Jimbolia Timis Vest Jimbolia 1,421 20 Enel Distributie Banat
S.C. INNOVATIVE PACK PRODUCTION SRL Jimbolia Timis Vest Jimbolia 2,5 20 Enel Distributie Banat
S.C. INOLTERA SOLAR SRL Livada de Bihor Bihor Nord-Vest Crisul 2,89 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. INSTAL NIVA SRL Lovrin Timis Vest Lovrin 110/20 kV 2,808 20 Enel Distributie Banat
S.C. INVERSOLAR SRL Sanicolau Mare Timis Vest Sannicolau Mare 110/20 kV 2 20 Enel Distributie Banat
S.C. ION & CIPRIAN SRL Deaj Mures Centru Tarnaveni - Fantanele 2 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. IONO ENERGY SRL Gataia Timis Vest Gataia 110/20 kV 2,9 20 Enel Distributie Banat
S.C. IOSCA & ERJICA SRL Gataia Timis Vest Gataia 110/20 kV 8 20 Enel Distributie Banat
S.C. IRINI PROPERTIES SRL Lehliu Calarasi Sud Muntenia Lehliu 110/20 kV 4,18 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. IROMM INDUSTRIES SRL Irrom Gherla Cluj Nord-Vest Gherla 6 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ITALIANFOOD ROMANIA SRL Banloc Timis Vest Deta 0,946 20 Enel Distributie Banat
S.C. ITALIANFOOD ROMANIA SRL Banloc Timis Vest Deta 1,682 20 Enel Distributie Banat
S.C. INTERACTIVE TECHNICAL SERVICES SRL Mironesti Giurgiu Sud Muntenia Hotarele 110/20 kV 1,5605 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. INTERSUN ENERGY SRL Suditi Ialomita Sud Muntenia Tandarei 110/20 kV 2,4 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. INTERSUN POWER SRL Cosimbesti Ialomita Sud Muntenia Tandarei 110/20 kV 2,4 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. INVEST LAV SRL Pischia Timis Vest Ortisoara-Sacalaz 110/20 kV 40 110 Enel Distributie Banat
S.C. IOANNA PROPERTIES SRL Sarulesti Calarasi Sud Muntenia Tamadau 110/20 kV 2,51 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. JRD SOLAR SRL Mereni Teleorman Sud Muntenia Videle 110/20 kV 9,7 20 CEZ Distributie
S.C. JRD SOLAR SRL Mereni Teleorman Sud Muntenia Videle 110/20 kV 9,3 20 CEZ Distributie
S.C. KAUFOF COM SRL Valea Perilor Gorj Sud-Vest Oltenia Motru 110/20 kV 0,96 20 CEZ Distributie
S.C. KENTAX ENERGY SRL Butimanu Dambovita Sud Muntenia Butimanu 110/20 kV 7,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. KEY FACILITY SOLUTION SRL Tataranu Vrancea Sud-Est Dobrogea Tataranu 2,9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. KEY FACILITY SOLUTION SRL Tataranu Vrancea Sud-Est Dobrogea Tataranu 2,7 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. KOVACS & HEGYES SRL Nadlac Arad Vest Semlac 110/20 kV 2,5 20 Enel Distributie Banat
S.C. KRONOS SOLAR PROJECT ANTINORI SRL Avrig Sud Sibiu Centru Marsa 110)20 kV 7,5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. KRYPTON ENERGY ALFA SRL Avram Iancu Bihor Nord-Vest Salonta 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. COVASNA ESTIVAL 2002 SRL Avram Iancu Bihor Nord-Vest Salonta 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. KUERYO IMPORT EXPORT SRL Cluj Napoca Cluj Nord-Vest Byron 1,134 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C L-ENERGY SRL Urseni Timis Vest Fratelia 1,059 20 Enel Distributie Banat
S.C. LACERATA ENERGOSOL SRL Livada de Bihor Cluj Nord-Vest Gherla 110/20 kV 4,5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. LAND POWER ENERGY SRL Lechinta 1 Bistrita Nasaud Nord-Vest Beclean-Lechinta LEA 20 kV 2,5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. LAND STATE 09 SRL Costestii din Vale Dambovita Sud Muntenia Corvu 7,48 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. LAS ALTERNATIV ENERGY SRL Mihesu de Campie Mures Centru Ludus - Sarmas 0,919 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. LCT SOLAR SRL Faurei Braila Sud-Est Dobrogea Faurei 4 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. LDC COMPANY INTERNATIONAL SRL Certeze Satu Mare Nord-Vest Certeze 0,099 0,4 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. LEMAR GRUP SRL Chiriacu Giurgiu Sud Muntenia Cucuruzu 6,4 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. LESMONTAJ SRL Brebu Prahova Sud Muntenia - 0,11 0,4 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. LIGHT ENERGY FIVE SRL Stejeris Cluj Nord-Vest Mihai Viteazu 110/20 kV 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. LIGHT POWER FIVE SRL Baita 3 Cluj Nord-Vest Dej Sud 110/20 kV 4 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. LIGHT ENERGY ONE SRL Baita 1 Cluj Nord-Vest Dej Sud 110/20 kV 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. LIGHT POWER ONE SRL Gherla Cluj Nord-Vest Gherla 3 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. LIGHT POWER TWO SRL Baita 2 Cluj Nord-Vest Gherla 110/20 kV 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. LIGOVIG SUN SRL Acas Satu Mare Nord-Vest Tasnad 3,5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. LJG GREEN SOURCE ENERGY ALPHA SRL Slobozia Giurgiu Sud Muntenia Ghizdaru si Pietrisu 110/20 kV 45 110 Enel Distributie Muntenia
S.C. LJG GREEN SOURCE ENERGY BETA SRL Izvoarele Giurgiu Sud Muntenia Ghizdaru - Videle 110 kV 20 110 Enel Distributie Muntenia
S.C. LJG GREEN SOURCE ENERGY GAMMA SRL Izvoarele Giurgiu Sud Muntenia LEA 110 kV Ghizdaru - Videle 49,98 110 Enel Distributie Muntenia
S.C. LOMARUCON SRL Bals Olt Sud-Vest Oltenia Bals-Piatra Olt LEA 20 kV 0,75 20 CEZ Distributie
S.C. LONG BRIDGE DEZVOLTARE SRL Orbeasca Teleorman Sud Muntenia Magura 110/20 kV 6,5 20 CEZ Distributie
S.C. LONGBRIDGE ENERGY SRL Long Bridge Energy Olt Sud-Vest Oltenia Bals 110/20 kV 7,3 20 CEZ Distributie
S.C. LONG BRIDGE MILENIUM SRL Stanesti Giurgiu Sud Muntenia Ghizdaru 110/20 kV 7,5 20 Transelectrica
S.C. LONG BRIDGE PHOTOVOLTAIC SRL Orbeasca Teleorman Sud Muntenia Magura 110/20 kV 6,5 20 CEZ Distributie
S.C. LONG BRIDGE SYSTEM OT SRL Long Bridge System OT Olt Sud-Vest Oltenia Bals 110/20 kV 5 20 CEZ Distributie
S.C. LOOK SUN SRL Cufoaia Maramures Nord-Vest Targu Lapus 9,8 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. LOTUS CENTER SRL Lotus 1 Bihor Nord-Vest Oradea 0,92 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. LOTUS CENTER SRL Lotus 2 Bihor Nord-Vest Oradea 1,11 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. LOTUS ENERGY SRL Tustea Hunedoara Vest Hateg 0,936 20 Enel Distributie Banat
S.C. LOVRIN 2 ENERGIA SRL Baraganul Braila Sud-Est Dobrogea Baraganu-SPE 1C1 LEA 20 kV 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. LUCA PRODUCT DOMINUS AG SRL Traian Braila Sud-Est Dobrogea Urleasca 2,45 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. LUCAS EST SRL Dumbrava 1 Prahova Sud Muntenia Valea Calugareasca 3 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. LUCAS EST SRL Dumbrava 2 Prahova Sud Muntenia Valea Calugareasca 3 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. LUCCRIS ENERGY SRL Camin Satu Mare Nord-Vest PTA 2449 Camin 0,05 0,4 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. LUMINA SOLAR SRL Bailesti Dolj Sud-Vest Oltenia Bailesti 110/20 kV 3,5 20 CEZ Distributie
S.C. LUTEX SA Ludus Mures Centru Ludus - Oras 3 2 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. LUXTEN LIGHTING COMPANY SA Bucuresti Bucuresti Bucuresti-Ilfov Pajura 110/10 kV 0,305 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. M&D CONS INVESTITII SRL Pitaru, Potlogi Dambovita Sud Muntenia Corvu 0,656 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. M.V.M. VOLT ENERGY SRL Codlea Brasov Centru Codlea-Mai LEA 20 kV 2 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. MANAGEMENT BUILDYNG SRL Podari Dolj Sud-Vest Oltenia Podari 110/20 kV 9,97 20 CEZ Distributie
S.C. MAR-TIN SRL Uliesti - Bucsani Giurgiu Sud Muntenia Marsa 8,5 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. MARIFLOR PRODCOM SRL Iclod Cluj Nord-Vest Gherla 0,9 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. MAXAGRO SRL Gataia Timis Vest Gataia 110/20 kV 8 20 Enel Distributie Banat
S.C. MAXCENTER SRL Gataia Timis Vest Gataia 110/20 kV 9 20 Enel Distributie Banat
S.C. MAYA GIA PROD SRL Ciocanesti Dambovita Sud Muntenia Mavrodin 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. MC FIRO SRL Teasc Dolj Sud-Vest Oltenia Leu 110/20 kV 3 20 CEZ Distributie
S.C. MEGACONSTRUCT SRL Gataia Timis Vest Gataia 110/20 kV 9 20 Enel Distributie Banat
S.C. MEGASOL DELTA POWER SRL Borsa Cluj Nord-Vest Baciu-Fodora LEA 20 kV 2,32 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. MELICON SOLAR SRL Sahateni Buzau Sud-Est Dobrogea Sahateni 110/20 kV 5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. MES OLT ELECTRICA SRL Berbeni Olt Sud-Vest Oltenia Slatina Nord 110/20 kV 1 20 CEZ Distributie
S.C. METALLUK SRL Iaz Caras-Severin Vest Iaz 48 110 Transelectrica
S.C. METHEXIS SRL Codlea Brasov Centru Codlea - Avicola, Codlea - Porcine 2,1 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. MILENIUM INVEST OTOPENI SRL Bals Olt Sud-Vest Oltenia Bals-Piatra Olt LEA 20 kV 0,75 20 CEZ Distributie
S.C. MILS GRUP SRL Salonta Bihor Nord-Vest Salonta - Avicola Ciumeghiu 3,69 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. MILS GRUP SRL Salonta Bihor Nord-Vest Salonta 3,44 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. MOBILE TEAM GROUP SRL Brosteni Dambovita Sud Muntenia Mozaceni 110/20 kV 1 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. MOBILE TEAM SOLAR GROUP SRL Crangurile Dambovita Sud Muntenia Patroaia 2,98 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. MODENA ENERGY SRL Deta Timis Vest Deta 110/20 kV 1,9 20 Enel Distributie Banat
S.C. MOFTIN SOLAR 1 SRL Moftin 1 Satu Mare Nord-Vest Carei 1-Craidorolt LEA 20 kV 0,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. MOFTIN SOLAR 2 SRL Moftin 2 Satu Mare Nord-Vest Carei 1-Craidorolt LEA 20 kV 0,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. MOFTIN SOLAR 3 SRL Moftin 3 Satu Mare Nord-Vest Carei 1-Craidorolt LEA 20 kV 0,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. MONSSON ALMA SRL Galbiori Constanta Sud-Est Dobrogea Harsova 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. MONTANA ENDLESS ENERGY SRL Targu Frumos Iasi Nord-Est Targu Frumos 0,999 20 E.ON Moldova
S.C. MONTANA ENERGY ROM SRL Stanesti Giurgiu Sud Muntenia Ghizdaru 110/20 kV 5,5 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. MONTANA GREEN ENERGY SRL Peretu Teleorman Sud Muntenia Traianu 110/20 kV 6 20 CEZ Distributie
S.C. MONTANA RES ENERGY SRL Stancuta - Cuza Voda Braila Sud-Est Dobrogea Cuza Voda 110/20 kV 6 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. MONTANA SOLAR ENERGY SRL Maxineni Braila Sud-Est Dobrogea Maxineni 5,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. MONTANA WIND ENERGY SRL Branistea Galati Sud-Est Dobrogea Schela 6 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. MOUNTAIN GREEN SPA SRL Valea Mare Pravat Arges Sud Muntenia Campulung 110/20 kV 3 20 CEZ Distributie
S.C. MP SCRIPT SRL Beregsau Mic Timis Vest Carpinis 110/20 kV 3,306 20 Enel Distributie Banat
S.C. MUNTENIA SOLAR PARK SRL Cateasca FN Arges Sud Muntenia Pitesti Sud 110/20 kV 5,5 20 CEZ Distributie
S.C. MW GREEN POWER EXPORT SA Videle Teleorman Sud Muntenia Videle 110/20 kV 6 20 CEZ Distributie
S.C. N&H E COMMERCE SRL Buzau Buzau Sud-Est Dobrogea Maxenu 1 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. NATURAL EOLIAN PARK SRL Slobozia Ialomita Sud Muntenia Slobozia Nord 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. NEOXIMOND SRL Adjud Vrancea Sud-Est Dobrogea Adjud 0,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. NEW CALORIC SYSTEM SRL Randunica Tulcea Sud-Est Dobrogea Zebil 110/20 kV 4 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. NEW CONCEPT SRL Ianca Olt Sud-Vest Oltenia Potelu 110/20 kV 7,49 20 CEZ Distributie
S.C. NEW GREEN ELECTRIC SRL Iancu Jianu Olt Sud-Vest Oltenia Iancu Jianu 110/20 kV 9,03 20 CEZ Distributie
S.C. NEW SOLAR ENERGY SRL Jichisu de Jos Cluj Nord-Vest Dej 110/20 kV 5,43 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. NEW SOLAR ENERGY SRL Dej Cluj Nord-Vest Dej - Surduc 5,81 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. NEW SOLAR TCV SRL Botiz Satu Mare Nord-Vest Abator 110/20 kV 9,68 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. NGK HELIOS INVESTIMENT PROPERTIES SRL Colibasi Giurgiu Sud Muntenia Colibasi 110/20 kV 3 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. NIDE COM SERV SRL Leu Dolj Sud-Vest Oltenia Leu 110/20 kV 9,8 20 CEZ Distributie
S.C. NIMEX SRL Colelia Ialomita Sud Muntenia Cazanesti 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. NITO SOLAR SRL Colacu Dambovita Sud Muntenia Mavrodin 7 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. NORD SOLAR DOBA SRL Doba Satu Mare Nord-Vest Vetis 110/20 kV 5,5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. NORTH SOLAR SRL Pietrosu - Costesti Buzau Sud-Est Dobrogea Stalpu 4 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. NOVA ESSATA SRL Pausa Bihor Nord-Vest Oradea Sud 2,91 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. NOVITAS ELECTRO SRL Gepiu Bihor Nord-Vest Salonta 4 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. OBIECTUM CAREI SRL Carei Satu Mare Nord-Vest Carei 1 5 6 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. OBLAZ SRL Sannicolau Mare Timis Vest Sannicolau Mare 110/20 kV 2,18 20 Enel Distributie Banat
S.C. OMV PETROM SA Isalnita Dolj Sud-Vest Oltenia Craiova Nord 110/20 kV 13,24 110 CEZ Distributie
S.C. ONEMODE SOLAR SRL Beclean Bistrita Nasaud Nord-Vest Beclean 20 kV 7 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ORI EXP SRL Icland Mures Centru Livezeni - Icland 0,95 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ORION AGRICULTURA SRL Racovita Sibiu Centru Marsa 110)20 kV 1 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. OSTRA SOLAR SRL Domnesti Bistrita Nasaud Nord-Vest Viisoara 110/20 kV 15,97 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. PADERTEG CABLURI ELECTRICE SRL Axente Sever Sibiu Centru Copsa - Blaj 0,8 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. PANOU ENERG SRL Dinias Timis Vest - 2,98 20 Enel Distributie Banat
S.C. PARC FOTOVOLTAIC BRUIU SRL Bruiu Sibiu Centru Agnita-Bruiu LEA 20 kV 2,7 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. PARC SOLAIRE D'OSTROVENI II SRL Ostroveni Dolj Sud-Vest Oltenia Bechet-Comosteni LEA 20 kV 4,5 20 CEZ Distributie
S.C. PARC SOLAR MOLDOVENI SRL Scornicesti - Piscani Olt Sud-Vest Oltenia Scornicesti 110/20 kV 2,68 20 CEZ Distributie
S.C. PAV GREEN ENERGY SRL Piatra Olt Olt Sud-Vest Oltenia Gradistea-SPP 13 LEA 20 kV 0,99 20 CEZ Distributie
S.C. PERFORM SUN ENERGY SRL Costestii din Vale Dambovita Sud Muntenia Corvu 2,457 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. PERFORM SUN ENERGY SRL Dragodana Dambovita Sud Muntenia Gaesti 1,1 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. PETCAMAX SRL Sintion Bihor Nord-Vest - 0,114 0,4 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. PETOSOLAR SRL Panciu 1 Vrancea Sud-Est Dobrogea Marasesti 3 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. PETOSOLAR SRL Panciu 2 Vrancea Sud-Est Dobrogea Marasesti 1 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. PETOSOLAR SRL Panciu 3 Vrancea Sud-Est Dobrogea Marasesti 3 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. PGE UNU SRL Feleacu Cluj Nord-Vest Cluj Sud-TV LEA 20 kV 4,8 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. PHILRO INDUSTRIAL SRL Bumbesti Jiu Gorj Sud-Vest Oltenia Parangu - Bumbesti 1 110/20 kV 0,025 20 CEZ Distributie
S.C. PHOENIX SRL Baicoi Prahova Sud Muntenia Floresti 0,9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. PHOTEIS ENERGIE SOLARA SRL Zimnicea Teleorman Sud Muntenia Zimnicea 110/20 kV 6,05 20 CEZ Distributie
S.C. PHOTOVOLTAIC SIB ENERGY SRL Axente Sever Sibiu Centru Copsa - Blaj 2,978 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. PHOTOVOLTAIC ENERGY PROJECT SRL Racari Dambovita Sud Muntenia Mavrodin 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. PHOTOVOLTAIC FARM URMENIS SRL Urmenis Bistrita Nasaud Nord-Vest Lechinta 110/20 kV 1,83 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. PHOTOVOLTAIC GREEN PROJECT SRL Salcuta 1 Dambovita Sud Muntenia Titu 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. PHOTOVOLTAIC GREEN PROJECT SRL Salcuta 2 Dambovita Sud Muntenia Titu 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. PHOTOVOLTAIC POWER SRL Corvu Dambovita Sud Muntenia Titu 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. PHOTOVOLTAIK FARM DOMNESTI SRL Domnesti Bistrita Nasaud Nord-Vest Bistrita-Sieut LEA 20 kV 3,78 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. PHOTOVOLTAIK FARM LIVEZILE SRL Livezile Bistrita Nasaud Nord-Vest Bistrita-Prundu LEA 20 kV 3,78 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. PHOTOVOLTAIK FARM LIVEZILE SRL Livezile Bistrita Nasaud Nord-Vest Unirea 45 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. PIAN DEL SOL SRL Bailesti Dolj Sud-Vest Oltenia Ocolna 110/20/6 kV 3 20 CEZ Distributie
S.C. PINORIOR SRL Arcus Covasna Centru Irigatii 2,958 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. PIRAMIDA SOARELUI SRL Frumuseni Arad Vest Fantanele 2,99 20 Enel Distributie Banat
S.C. PLENITA SOLAR 1 SRL Plenita Dolj Sud-Vest Oltenia Plenita 110/20 kV 5 20 CEZ Distributie
S.C. PLENITA SOLAR ALFA SRL Plenita Dolj Sud-Vest Oltenia Plenita 110/20 kV 7,49 20 CEZ Distributie
S.C. PLENITA SOLAR GAMA SRL Plenita Dolj Sud-Vest Oltenia Plenita 110/20 kV 9 20 CEZ Distributie
S.C. PORT ENERGY LIGHT SRL Biharia Bihor Nord-Vest Velenta 2,96 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. POTELU SOLAR SRL Dabuleni Dolj Sud-Vest Oltenia Ocolna 7,5 20 CEZ Distributie
S.C. POWER LIVE ONE SRL Izvoru Giurgiu Sud Muntenia Izvoru 110/20 kV 8,3 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. POWER REGENERABIL ENERGY SRL Filiasi Mehedinti Sud-Vest Oltenia Filiasi 110/20 kV 9,9 20 CEZ Distributie
S.C. POWER REGENERABIL ENERGY SRL Iancu Jianu Olt Sud-Vest Oltenia Iancu Jianu 110/20 kV 4,92 20 CEZ Distributie
S.C. PRIBISUN ENERGY SRL Babasesti Satu Mare Nord-Vest Carpati-Livada LEA 20 kV 2,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. PRISTOL SOLAR PARK SRL Prislop Mehedinti Sud-Vest Oltenia Gruia 110/20 kV 17 20 CEZ Distributie
S.C. PRO FARM CONSULT SRL Bruiu Sibiu Centru Agnita-Bruiu LEA 20 kV 3 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. PRODUCT DISTRIBUTION ENERGY SRL Dabuleni Dolj Sud-Vest Oltenia Ocolna 5,7 20 CEZ Distributie
S.C. PRODUCTIE ENERGIE VERDE SRL Tureni 2 Cluj Nord-Vest Mihai Viteazu 110/20 kV 0,202 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. PRODUCTIE SI PRESTARI AGRICOLE SRL Madaras Satu Mare Nord-Vest Vetis 110/20 kV 0,14 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. PROENERGETIC SERBAN SRL Sirbii Magura 1 Olt Sud-Vest Oltenia Icoana 110/20 kV 1 20 CEZ Distributie
S.C. PROEST INVEST SRL Babadag Tulcea Sud-Est Dobrogea Babadag 110/20 kV 2 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. PROFIELDS SRL RoBanesti Dolj Sud-Vest Oltenia Leu 110/20 kV 1,78 20 CEZ Distributie
S.C. PROGETTO ENERGIA VERDE SRL Remetea Mare Timis Vest Padurea Verde 110/20 kV 0,999 20 Enel Distributie Banat
S.C. PROJECT GREEN MEADOW SRL Salbagelu Nou Caras-Severin Vest Lugoj 110/20 kV 1,54 20 Enel Distributie Banat
S.C. PROJECT SERVICE SRL Ocna Sibiului Sibiu Centru Sibiu Nord 110/20 kV - Orlat 110/20 kV 3,8 20 Electrica Distribu'ie Transilvania Sud
S.C. PROMAT COMIMPEX SRL Chereusa Satu Mare Nord-Vest Tasnad 110/20 kV 0,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. PV ENERGY SRL Salard Bihor Nord-Vest Oradea Nord 3,96 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. PV SOLAR ENTERPRISE SRL Lechinta 3 Bistrita Nasaud Nord-Vest Lechinta 110/20 kV 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. PV STEFAN CEL MARE PARK SRL CFV Stefan cel Mare Calarasi Sud Muntenia Stefan cel Mare 110/20 kV 8,87 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. PV TUPILATI SRL CFV Tupilati Calarasi Sud Muntenia Stefan cel Mare 110/20 kV 8,87 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. PVE PROJECT SRL Moldovenesti Cluj Nord-Vest Mihai Viteazu 110/20 kV 2,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. Q SRL Luizi Calugara Bacau Nord-Est - 0,005 0,4 E.ON Moldova
S.C. QMB ENERG SRL Alios Timis Vest Ortisoara 110/20 kV 0,796 20 Enel Distributie Banat
S.C. QUALITYSOLAR SRL Vinga Arad Vest Ortisoara 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Banat
S.C. QUANTUM SOLAR SRL Bazos Timis Vest Padurea Verde 5,098 20 Enel Distributie Banat
S.C. QUANTUM TOUR SRL Baiut Maramures Nord-Vest Tocila Baiut 0,874 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. RA - RA LOGISTIC SRL Ghimbav Brasov Centru Ghimbav 0,99 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. RA - RA PARC SRL Isaccea Tulcea Sud-Est Dobrogea Isaccea 110/20 kV 7,5 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. RAMS SOLAR PARK SRL Bucuresti Bucuresti Bucuresti-Ilfov Titan 1,495 10 Enel Distributie Muntenia
S.C. RASUN ENERGY SRL Baicoi Prahova Sud Muntenia Floresti, Ploiesti Nord 2,94 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. RAVENALI SRL Sacuieni Bihor Nord-Vest Sacuieni 110/20 kV 1 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. RC DEVELOPMENT DESET RO SRL Redea 4 Olt Sud-Vest Oltenia Caracal Vest-Redea 1 LEA 20 kV 0,99 20 CEZ Distributie
S.C. RC DEVELOPMENT DVA RO SRL Bobicesti Olt Sud-Vest Oltenia Bals-Piatra Olt LEA 20 kV 1,66 20 CEZ Distributie
S.C. RC DEVELOPMENT DEVAT RO SRL Redea 9 Olt Sud-Vest Oltenia Caracal Vest-Redea 1 LEA 20 kV 0,99 20 CEZ Distributie
S.C. RC DEVELOPMENT JEDNA RO SRL Draganesti Vlasca Teleorman Sud Muntenia Draganesti 110/20 kV 2,1 20 CEZ Distributie
S.C. RC DEVELOPMENT JEDENACT RO SRL Draganesti Vlasca Teleorman Sud Muntenia Draganesti 110/20 kV 0,7 20 CEZ Distributie
S.C. RC DEVELOPMENT OSUM RO SRL Redea 3 Olt Sud-Vest Oltenia Caracal Vest-Redea 1 LEA 20 kV 0,99 20 CEZ Distributie
S.C. RC DEVELOPMENT PET RO SRL Redea 6 Olt Sud-Vest Oltenia Caracal Vest-Redea 2 LEA 20 kV 0,99 20 CEZ Distributie
S.C. RC DEVELOPMENT SEDUM RO SRL Redea 8 Olt Sud-Vest Oltenia Caracal Vest-Redea 1 LEA 20 kV 0,99 20 CEZ Distributie
S.C. RC DEVELOPMENT SEST RO SRL Redea 5 Olt Sud-Vest Oltenia Redea 1-Redea 2 LEA 20 kV 0,99 20 CEZ Distributie
S.C. RC DEVELOPMENT STYRI RO SRL Redea 1 Olt Sud-Vest Oltenia Caracal Vest-Redea 2 LEA 20 kV 0,996 20 CEZ Distributie
S.C. RC DEVELOPMENT TRI RO SRL Redea 2 Olt Sud-Vest Oltenia Caracal Vest-Redea 2 LEA 20 kV 9,2 20 CEZ Distributie
S.C. RC NORTH REGION SRL Redea 7 Olt Sud-Vest Oltenia Caracal Vest-Redea 1 LEA 20 kV 1,52 20 CEZ Distributie
S.C. RC SOUTH REGION SRL tantareni Gorj Sud-Vest Oltenia Filiasi 110/20 kV 0,608 20 CEZ Distributie
S.C. REFEEL SOLAR UNO SRL Dragalina Calarasi Sud Muntenia Dragalina 110/20 kV 9 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. REFRACERAM SRL Baru Hunedoara Vest Baru 0,6 20 Transelectrica
S.C. REGDIVERS ENERGY SRL Traian Bacau Nord-Est Milcov 3 20 E.ON Moldova
S.C. REGENERABIL ENERGY PROD SRL Dabuleni Dolj Sud-Vest Oltenia Ocolna 110/20/6 kV 8,35 20 CEZ Distributie
S.C. REGIONAL ENERGY COMP SRL Facaeni Ialomita Sud Muntenia Bordusani 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. REINVEST EAST REGION SRL Cosmesti Teleorman Sud Muntenia Blejesti 110/20 kV 9,982 20 CEZ Distributie
S.C. REINVEST INDUSTRIAL DEVELOPMENT SRL Cosmesti Teleorman Sud Muntenia Blejesti 110/20 kV 9,752 20 CEZ Distributie
S.C. REINVEST PROJECT DEVELOPMENT SRL tantareni Gorj Sud-Vest Oltenia Filiasi 110/20 kV 6,44 20 CEZ Distributie
S.C. REINVEST SOUTH REGION SRL Draganesti Vlasca Teleorman Sud Muntenia Draganesti Vlasca 110/20 kV 1,587 20 CEZ Distributie
S.C. REINVEST URZICENI SRL Bobicesti Olt Sud-Vest Oltenia Bals-Piatra Olt LEA 20 kV 3,35 20 CEZ Distributie
S.C. RELATED SERVICES ELECTRIC SRL Valea Calugareasca Prahova Sud Muntenia Valea Calugareasca 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. RENEWPOWER ENERGY SRL Valea lui Cati Cluj Nord-Vest Campia Turzii 220/110/20 kV 2,99 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. RES OMNES SRL Feldioara Brasov Centru Logcenter - Karpat Frigo 5,45 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. RES OMNES SRL Feldioara Brasov Centru Logcenter - Karpat Frigo 5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. RESIDENCE DEVELOPMENT & CONTRACTOR SRL Balteni Vaslui Nord-Est Vaslui 2,3 20 E.ON Moldova
S.C. REVA SOLAR SRL Osorhei Bihor Nord-Vest Oradea Sud 2,98 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. REVANO SOLAR SRL Tureni 1 Cluj Nord-Vest Mihai Viteazu 110/20 kV 0,66 29 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. REZIDENT ENERGY SRL Nojorid Bihor Nord-Vest Oradea Sud 1,005 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. RESIDENT SOLAR SRL Nojorid Bihor Nord-Vest Oradea Sud 2,975 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. RGP ENERGIE PRIMA SRL CFV Dragos Voda Calarasi Sud Muntenia Dragos Voda 110/20 kV 7 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. RGP SOLAR SECONDA SRL CFV Dragalina Calarasi Sud Muntenia Dragalina 110/20 kV 8,4 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. RIOS SOLAR RENOVABLES SRL Baneasa Giurgiu Sud Muntenia Ghizdaru - Uzunu 110/20 kV 79,2 110 Enel Distributie Muntenia
S.C. RIOS RENOVABLES GREEN ENERGY SRL Lovrin 3 Timis Vest Lovrin 110/20 kV 34 110 Enel Distributie Banat
S.C. RIOS RENOVABLES SOLAR ENERGY SRL Lovrin 1 Timis Vest Lovrin 110/20 kV 3,9 20 Enel Distributie Banat
S.C. RIOS RENOVABLES SOLAR POWER SRL Lovrin 2 Timis Vest Lovrin 110/20 kV 3,9 20 Enel Distributie Banat
S.C. ROBEST COM SRL Urdinita Dolj Sud-Vest Oltenia Breasta 110/20 kV 0,26 20 CEZ Distributie
S.C. ROMANIA HIDRO SERVICE SRL Targu Jiu Gorj Sud-Vest Oltenia Targu Jiu 110/20 kV 0,1 20 CEZ Distributie
S.C. ROMANIA HIDRO SERVICE SRL Targu Jiu Gorj Sud-Vest Oltenia Targu Jiu 110/20 kV 0,1 20 CEZ Distributie
S.C. ROMKUMULO SRL Bobicesti Olt Sud-Vest Oltenia Bals 110/20 kV 9,98 20 CEZ Distributie
S.C. ROMVOLTAIC SRL Reteag Bistrita Nasaud Nord-Vest Beclean-Dej LEA 20 kV 2,9 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. ROSTIR TRANSPORT SRL Marculesti Ialomita Sud Muntenia Tandarei 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. ROTBERG SOLAR SRL Rosia Sibiu Centru Vestem 2,8 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ROYAL ENERGY INVEST SRL Targu Mures Mures Centru Livezile 7 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. ROYAL ENERGY INVEST SRL Targu Mures Mures Centru Livezile 7 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. RS TRADE SRL Rascruci Cluj Nord-Vest Jucu 7 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. RUNCU ENERGIA SRL Baraganul Braila Sud-Est Dobrogea Baraganu-SRPA 5 LEA 20 kV 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. RUXMAR TRADE SRL Santana de Mures Mures Centru Livezeni - Raciu 2,5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. RWSE SOLARAZ SRL Chiscani Braila Sud-Est Dobrogea Gropeni 2,9 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SADOAL ENERGY SRL Baba Ana Prahova Sud Muntenia Urlati 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SAG FOTOVOLTAICE SRL Valea Plopilor Giurgiu Sud Muntenia Bila LEA 20 kV 0,96 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SAPIEM CONTROL SRL Sapiem Cluj Nord-Vest Crisul 1,97 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SELGROS CASH&CARRY SRL Pantelimon Ilfov Bucuresti-Ilfov Afumati 0,90678 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SETRA ENERGY SRL Harman 4 Brasov Centru Harman 2,96 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. SETRA ENERGY SRL Harman 3 Brasov Centru Harman 1,36 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. SETRA ENERGY SRL Harman 2 Brasov Centru Harman 1,2 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. SEZ TRADE SRL Voievozi Bihor Nord-Vest Voievozi 2,99 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SHDS INTERNATIONSL ENGINEERING SRL Popesti Leordeni Ilfov Bucuresti-Ilfov Popesti Leordeni 110/20 kV 0,0015 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SIFEE PV ENERGY SRL Hosman Sibiu Centru Agnita 110/20 kV 3 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. SIGTEX SRL Poiana 2 Gorj Sud-Vest Oltenia Filiasi 110/20 kV 4,92 20 CEZ Distributie
S.C. SILCRIS ENERGY SRL Dorolt Satu Mare Nord-Vest Vetis 110/20 kV 0,97 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SILURUS GREEN CONSULTING SRL Chizatu Timis Vest Lugoj 110/20 kV 2,17 20 Enel Distributie Banat
S.C. SILVER PLACE INVEST SRL Bulbucata 2 Giurgiu Sud Muntenia Clejani 110/20 kV 7 110 Enel Distributie Muntenia
S.C. SIMDAN GREEN LIGHT SRL Urlati Prahova Sud Muntenia Urlati 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SIMICO PROD FACTORY SRL Vieru Giurgiu Sud Muntenia Giurgiu Vest 110/20 kV 5,6 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SINGURENI PV PLANT SRL Singureni Giurgiu Sud Muntenia Uzunu 110/20 kV 0,99264 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SLIMNIC GREEN PLANT SRL Slimnic Sibiu Centru Slimnic LEA 20 kV 2,98 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. SLOBOZIA PARK SRL Slobozia Ialomita Sud Muntenia Slobozia Sud 110/20 kV 6 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SMART BIZ MANAGEMENT SRL Borz Bihor Nord-Vest - 0,069 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SMILY TOURS SRL Ianca Tarlaua 20 Olt Sud-Vest Oltenia Potelu 110/20 kV 8,18 20 CEZ Distributie
S.C. SNAGOV POWER PLANT SRL Snagov Ilfov Bucuresti-Ilfov Tancabesti 110/20 kV 0,045 0,4 Enel Distributie Muntenia
S.C. SOCIETY SOLAR SRL Rosiesti Vaslui Nord-Est Rosiesti 5,4 20 E.ON Moldova
S.C. SOCOMIZO CONSTRUCT EOLIAN SRL Puchenii Mari Prahova Sud Muntenia Tatarani 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOCOMIZO ENERGY INVESTMENT SRL Sahateni Buzau Sud-Est Dobrogea Sahatei 110/20 kV 10 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOL ELECTRO BIS SRL sintereag Bistrita Nasaud Nord-Vest Beclean-Bistrita LEA 20 kV 2,8 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOL ENERGY DEVELOPMENT SRL Ulmi Dambovita Sud Muntenia Statie Noua 49 110 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOL GREEN ENERGY SRL Tataranu Vrancea Sud-Est Dobrogea Tataranu 2,7 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOL STARK POWER SRL Tarnaveni Mures Centru Tarnaveni 45 110 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. SOLAIRE D'OSTROVENI Ostroveni Dolj Sud-Vest Oltenia Bechet 110/20 kV 9,8 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR CELL ENERGY SRL Negrasi Arges Sud Muntenia Mozaceni 110/20 kV 0,992 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR CONSULT & DEVELOPMENT SRL Stalpu Buzau Sud-Est Dobrogea Stalpu 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOLAR CONSULT & DEVELOPMENT SRL Stalpu Buzau Sud-Est Dobrogea Stalpu 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOLAR DEVELOPMENT PROJECT SRL Stalpu Buzau Sud-Est Dobrogea Stalpu 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOLAR DEVELOPMENT PROJECT SRL Stalpu Buzau Sud-Est Dobrogea Stalpu 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOLAR EAST ENERGY COMPANY SRL Rovine Ialomita Sud Muntenia Ciochina LEA 20 kV 0,98 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SOLAR ELECTRIC BALACIU SRL Balaciu Ialomita Sud Muntenia Cocora LEA 20 kV 2,958 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SOLAR ELECTRIC CALARASI SRL Frasinet 1 Calarasi Sud Muntenia Mostistea 9,9 20 Transelectrica
S.C. SOLAR ELECTRIC COTEANA SRL Maruntei Olt Sud-Vest Oltenia Coteana 110/20 kV 9,49 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR ELECTRIC FRASINET SRL Frasinet 2 Calarasi Sud Muntenia Mostistea 8,3 20 Transelectrica
S.C. SOLAR ELECTRIC MARUNTEI SRL Maruntei Olt Sud-Vest Oltenia Coteana 110/20 kV 9,49 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR ELECTRIC MOSTISTEA SRL Frasinet 3 Calarasi Sud Muntenia Mostistea 4,6 20 Transelectrica
S.C. SOLAR ENERGO PARC SRL Stejeris Mures Centru Livezile - Fantanele 4,9 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. SOLAR ENERGY SRL Costinesti Constanta Sud-Est Dobrogea Costinesti 1,5 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SOLAR ENERGY AMBRA SRL Solar Energy Ambra Olt Sud-Vest Oltenia Mamura 110/20 kV 4,038 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR ENERGY CONSTRUCTION SRL Afumati 1 Ilfov Bucuresti-Ilfov Afumati 110/20 kV 3,82 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SOLAR ENERGY CRISTAL SRL Sanicolau Mare Timis Vest Sannicolau Mare 110/20 kV 7,04 20 Enel Distributie Banat
S.C. SOLAR ENERGY CRONOS SRL Bordusani Ialomita Sud Muntenia Bordusani 110/20 kV 3,45 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SOLAR ENERGY FOTOVOLTAIC SRL Rociu Arges Sud Muntenia Pitesti Sud 110/20 kV 0,999 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR ENERGY JUPITER SRL Fetesti Ialomita Sud Muntenia Eforie Nord 110/20/10 kV 3,42 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SOLAR ENERGY KAPA SRL Saulesti Gorj Sud-Vest Oltenia Barbatesti-Petresti LEA 6 kV 2,6 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR ENERGY OPAL SRL Rosiori de Vede Teleorman Sud Muntenia Traianu 110/20 kV 6,84 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR ENERGY PARK M&S SRL Vidrasau Mures Centru Parc Industrial 2,8 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. SOLAR ENERGY TRITON Iancu Jianu Olt Sud-Vest Oltenia Iancu Jianu 110/20 kV 23,76 110 CEZ Distributie
S.C. SOLAR ENERGY VENUS SRL Solar Energy Venus Olt Sud-Vest Oltenia Slatina Nord 110/20 kV 5,653 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR EXPLORER SRL Slobozia Ialomita Sud Muntenia Slobozia Sud 110/20 kV 7 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SOLAR FACTORY SRL Afumati 2 Ilfov Bucuresti-Ilfov Afumati 110/20 kV 5,09 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SOLAR FIELD DOI SRL Somes Odorhei 2 Salaj Nord-Vest Jibou 3,6 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SOLAR FIELD UNU SRL Somes Odorhei 1 Salaj Nord-Vest Jibou 3,6 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SOLAR FOTOVOLTAIC SRL Cotu Vaii Constanta Sud-Est Dobrogea Tataru 110/20 kV 0,2 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SOLAR FUTURE ENERGY SRL Aricestii Rahtivani Prahova Sud Muntenia Ploiesti Crang 9,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOLAR GATE SRL Colibasi Giurgiu Sud Muntenia Colibasi 110/20 kV 6,5 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SOLAR GREEN ENERGY SRL Gura Ocnitei Dambovita Sud Muntenia Gura Ocnitei 5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOLAR INVESTMENT MARTINESTI SRL Martinesti Satu Mare Nord-Vest Carpati-Livada LEA 20 kV 0,99 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SOLAR KING SRL Poiana 1 Gorj Sud-Vest Oltenia Filiasi 110/20 kV 3 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR LIGHT FERMA SRL Chiurus Covasna Centru Zagon LEA 20 kV 2,9 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. SOLAR PANELS INVESTMENTS SRL Socond Satu Mare Nord-Vest Carpati-Stana LEA 20 kV 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SOLAR PARC ROCIU SRL Rociu Arges Sud Muntenia Pitesti Sud 110/20 kV 2,2 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR PARK SRL Dumbrava Dambovita Sud Muntenia Targoviste 6,174 20 Transelectrica
S.C. SOLAR PARK ACV SRL Dej Cluj Nord-Vest Dej 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SOLAR PARK BRASOV SRL Grid Brasov Centru Parau, Fagaras, Hoghiz 61,828 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. SOLAR PARK BRASOV SRL Grid Brasov Centru Parau, Fagaras, Hoghiz 45 110 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. SOLAR PARK COSERENI SRL Cosereni Ialomita Sud Muntenia Movilita 110/20 kV 5 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SOLAR PARK FUNDENI SRL Fundeni Calarasi Sud Muntenia Budesti 110/20 kV 4,5 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SOLAR PARK MDL SRL Ideciu de Sus Mures Centru Reghin-Deda-Rastolita LEA 20 kV 2,8 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. SOLAR PARK SLOBOZIA SRL Slobozia Ialomita Sud Muntenia Slobozia Sud 110/20 kV 6 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SOLAR PARTNERS SRL Visina Dambovita Sud Muntenia Crovu 1 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOLAR POWER ALPHA SRL Darmanesti 1 Arges Sud Muntenia Mioveni - Domnesti 20 kV 2,5 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR POWER ALPHA SRL Darmanesti 2 Arges Sud Muntenia Mioveni 110/20 kV 0,89 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR POWER CEHU SRL Solar Power Cehu1 si Cehu 2 Maramures Nord-Vest Cehu Silvaniei-Benesat-Asuaj LEA 20 kV 3,52 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SOLAR POWER ENERGY RO SRL Mavrodin Teleorman Sud Muntenia Magura 110/20 kV 4,5 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR REGENERABIL SRL Iancu Jianu Olt Sud-Vest Oltenia Iancu Jianu 110/20 kV 7,02 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR RESOURCES SRL Magurele Teleorman Sud Muntenia Turnu Magurele 110/20 kV 1,5 20 CEZ Distributie
S.C. SOLAR UNIQUE ENERGY PARTNERS SRL Visina Dambovita Sud Muntenia Crovu 1 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOLARIA GREEN ENERGY SRL Urzicuta Dolj Sud-Vest Oltenia Galicea Mare 110/20 kV 7 20 CEZ Distributie
S.C. SOLARIAN PROJECT SRL Leordeni Arges Sud Muntenia Petroaia 110/20 kV 2,3 20 CEZ Distributie
S.C. SOLARIS COLECTOR SRL Tasnad Satu Mare Nord-Vest Tasnad 2,5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SOLARIS ENERGY ALBINA SRL Mostistea Noua Timis Vest Timisoara 49 110 Transelectrica
S.C. SOLD ENERGY SRL Brestovat Timis Vest Buzias 110/20 kV 2,5 20 Enel Distributie Banat
S.C. SOLEK PROJECT ALPHA SRL Golesti Arges Sud Muntenia FMEP 110/20 kV 1,23 20 CEZ Distributie
S.C. SOLEK PROJECT DELTA SRL Troianu 5 Teleorman Sud Muntenia Traianu 110/20 kV 1,6 20 CEZ Distributie
S.C. SOLEK PROJECT DELTA SRL Troianu 2 Teleorman Sud Muntenia Traianu 110/20 kV 1,198 20 CEZ Distributie
S.C. SOLEK PROJECT DELTA SRL Troianul 1 Teleorman Sud Muntenia Traianu 110/20 kV 1,2 20 CEZ Distributie
S.C. SOLEK PROJECT EPSILON SRL Sirineasa Valcea Sud-Vest Oltenia Marcea 110/20 kV 1,5 20 CEZ Distributie
S.C. SOLEK PROJECT GAMMA SRL Redea 1 Olt Sud-Vest Oltenia Caracal Vest-Redea 1 LEA 20 kV 2,5 20 CEZ Distributie
S.C. SOLEK PROJECT GAMMA SRL Redea 2 Olt Sud-Vest Oltenia Caracal Vest-Redea 1 LEA 20 kV 2,5 20 CEZ Distributie
S.C. SOLEK PROJECT IOTA SRL Contesti Dolj Sud-Vest Oltenia Leu 110/20 kV 2,4 20 CEZ Distributie
S.C. SOLEK PROJECT KAPPA SRL Costesti 2 Arges Sud Muntenia Costesti 110/20 kV 2,488 20 CEZ Distributie
S.C. SOLEK PROJECT KAPPA SRL Costesti 1 Arges Sud Muntenia Costesti 110/20 kV 1,658 20 CEZ Distributie
S.C. SOLEK PROJECT OMEGA SRL Troianu 3 Teleorman Sud Muntenia Traianu 110/20 kV 2,442 20 CEZ Distributie
S.C. SOLEK PROJECT THETA SRL Ratesti Arges Sud Muntenia Patroaia 110/20 kV 3,7 20 CEZ Distributie
S.C. SOLEK PROJECT TXI SRL Troianu 4 Teleorman Sud Muntenia Traianu 110/20 kV 2,35 20 CEZ Distributie
S.C. SOLEO ENERGY SRL Havarna Botosani Nord-Est Darabani 0,98 20 E.ON Moldova
S.C. SOLIUS MORENI SRL Moreni Dambovita Sud Muntenia Moreni 2,98 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOLPRIM SRL Simnicu de sus Dolj Sud-Vest Oltenia Ghercesti 110/20 kV 7,95 20 CEZ Distributie
S.C. SOLSOL RENOVABLES SRL Letca Noua Giurgiu Sud Muntenia Clejani 110/20 kV 5 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SOLVAL ENERGY SRL Baicoi Prahova Sud Muntenia Misela LEA 20 kV 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SONNE ENERGIE PARK SRL Cazanesti Ialomita Sud Muntenia Cazanesti 110/20 kV 7,99 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SONNE PARK SRL Murgeanca II Ialomita Sud Muntenia Bucsa 110/20 kV 6,86 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SONY TEKH ENERGY SRL Filipesti Bacau Nord-Est Filipesti 3 20 E.ON Moldova
S.C. SORSTE SRL Focsani Vrancea Sud-Est Dobrogea CEIL Focsani 0,4 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SOUTH SOLAR POWER SRL Stalpu Buzau Sud-Est Dobrogea Stalpu 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SPECTRUM TECH INDUSTRY SRL Trivale Teleorman Sud Muntenia Harlesti 110/20 kV 7 20 CEZ Distributie
S.C. SPECTRUM TECH INOVATIVE SRL Nuci, sat Merii -Petchii Ilfov Bucuresti-Ilfov Nuci 7,038 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SPECTRUM TECH SRL Izvoru Giurgiu Sud Muntenia Izvoru 110/20 kV 8,664 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SPITZ SOLAR SRL Carei Satu Mare Nord-Vest PTA nr. 2216 Industrial Moftin 0,063 0,4 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SPITZ SOLAR SRL Spitz Solar 3, Carei Satu Mare Nord-Vest Carei 1 0,9 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SPITZ SOLAR SRL Spitz Solar 4, Carei Satu Mare Nord-Vest Carei 1 4,21 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SPITZ SOLAR SRL Spitz Solar 1, Carei Satu Mare Nord-Vest Carei 1-Moftin LEA 2O kV 0,83 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SPITZ SOLAR SRL Spitz Solar 2, Carei Satu Mare Nord-Vest Carei 1-Moftin LEA 20 kV 0,92 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SPOT CONSULTING GROUP SRL stefan cel Mare Arges Sud Muntenia Mozaceni 110/20 kV 6,6 20 CEZ Distributie
S.C. SPRING ADVERTISING SRL Peris Ilfov Bucuresti-Ilfov Tancabesti 110/20 kV 0,0168 0,4 Enel Distributie Muntenia
S.C. SPRING ADVERTISING SRL Margau Cluj Nord-Vest - 0,09 0,4 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. STAR PORTAL SRL Izvoru Dambovita Sud Muntenia Corvu 1 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. STI GREEN WORLD ENERGY SRL Barbulesti Ialomita Sud Muntenia Barbulesti 110/20 kV 1,93 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. STROM ENERGY SRL Lechinta Bistrita Nasaud Nord-Vest Lechinta 110/20 kV 2,5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. STUDINA SOLAR SRL Grojdibodu Olt Sud-Vest Oltenia Potelu 110/20 kV 9,9 20 CEZ Distributie
S.C. SUENO SOLAR SRL Telesti Gorj Sud-Vest Oltenia Tismana LEA 20 kV 0,268 20 CEZ Distributie
S.C. SUN& WIND ENERGY SRL Recea Mehedinti Sud-Vest Oltenia Cujimir 110/20 kV 5 20 CEZ Distributie
S.C. SUN DAIA SRL Oncesti Giurgiu Sud Muntenia Oncesti LEA 20 kV 3,12 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SUN ENERGHES SRL Urzicuta Dolj Sud-Vest Oltenia Bailesti-Segarcea LEA 20 kV 4 20 CEZ Distributie
S.C. SUN ENERGY COMPLET SRL Mozaceni Arges Sud Muntenia Mozaceni 110/20 kV 7,6 20 CEZ Distributie
S.C. SUN ENERGY EXPERT SRL Ulmi Dambovita Sud Muntenia Targoviste 2,675 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SUN ENERGY EUROPE SRL Negru Voda 1 Constanta Sud-Est Dobrogea Tataru 110/20 kV 2,90 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SUN ENERGY EUROPE SRL Negru Voda 2 Constanta Sud-Est Dobrogea Tataru 110/20 kV 2 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SUN ENERGY INVESTMENT SRL Mosteni 1 Giurgiu Sud Muntenia Arcuda 110/20 kV 2,997 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SUN ENERGY INVESTMENT SRL Mosteni 2 Giurgiu Sud Muntenia Arcuda 110/20 kV 2,399 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SUN ENERGY NETWORK SRL Cumpana Constanta Sud-Est Dobrogea Petrol Sud 110/20 kV 3 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SUN ENERGY SOLUTIONS SRL Ulmi Dambovita Sud Muntenia Targoviste 2,069 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SUN ENGINEERING SRL Tartasesti Dambovita Sud Muntenia Mavrodin 2,8 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SUN EVOLUTION SRL Mozaceni Arges Sud Muntenia Mozaceni 110/20 kV 4 20 CEZ Distributie
S.C. SUN FARMING ENERGY SRL Lechinta Bistrita Nasaud Nord-Vest Lechinta 110/20 kV 2,4 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SUN GAL PRO SRL Manasturel Cluj Nord-Vest Dej 3 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SUN GARDEN COLIBASI SRL Camp 1+2 Giurgiu Sud Muntenia Giurgiu Nord 110/20 kV 50 110 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SUN GARDEN COLIBASI SRL Camp 3 Giurgiu Sud Muntenia Giurgiu Nord 110/20 kV 50 110 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SUN LIGHT DEVELOPMENT SRL Afumati 4 Ilfov Bucuresti-Ilfov Afumati 110/20 kV 2,07 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. SUN LIGHT POWER SRL Contesti Dambovita Sud Muntenia Titu 2,371 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SUN SAINT SRL Cicarlau Maramures Nord-Vest Seini 0,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. SUN TERMINAL SRL Crevedia Dambovita Sud Muntenia Chitila 2,058 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. SUNFIELDS NORD SRL Slobozia Ialomita Sud Muntenia Slobozia Sud 110/20 kV 2 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SUNINVEST RO PV1 SRL Reci Covasna Centru Campu Frumos-Irigatii 110/20 kV 2,05 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. SUNLIGHT RANCH SRL Baia 4 Tulcea Sud-Est Dobrogea Baia 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. SUNLIGHT SOLUTIONS SRL CEF Fratesti Giurgiu Sud Muntenia Ghizdaru 220/110 kV 49 110 Transelectrica
S.C. SUNSMILE PLACE SRL Bulbucata 1 Giurgiu Sud Muntenia Clejani 110/20 kV 9 110 Enel Distributie Muntenia
S.C. SUNSOLEO SRL Sfantul Gheorghe Covasna Centru Leineveber LES 20 kV 2,992 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. SUNTECH POWER SRL Malaia Valcea Sud-Vest Oltenia Ciunget-Malaia LEA 20 kV 0,09 20 CEZ Distributie
S.C. SYK ASSET SRL Colibasi 2 Giurgiu Sud Muntenia Colibasi 2 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. TARTASESTI SOLAR ENERGY SRL Cosmesti - Ciuperceni Teleorman Sud Muntenia Harlesti LEA 20 kV 8,64 20 CEZ Distributie
S.C. TCV IMPEX SRL Codor Cluj Nord-Vest Dej Sud - Fodora 110/20 kV 5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. TCV SOLARIS SRL Paulesti Satu Mare Nord-Vest Carpati 110/20 kV 9,68 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. TECROM COMPANY ENERGY SRL Barbulesti Ialomita Sud Muntenia Barbulesti 110/20 kV 8,69 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. TEHNOINSTRUMENT SOLUTIONS SRL Pantazi Prahova Sud Muntenia Valea Calugareasca 6 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. TELE-CHIOAR SRL Stejera Maramures Nord-Vest somcuta 110/20 kV 0,96 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. TELIOX PROJECT SRL Paulesti Prahova Sud Muntenia Movila Vulpii 8 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. TEN TRANSILVANIA ENERGY SRL Campia Turzii Cluj Nord-Vest Campia Turzii 220/110/20 kV 6,2 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. TERRA MUNTENIA SRL Modelu Calarasi Sud Muntenia Pelicanu 84 110 Transelectrica
S.C. TFS NEW GREEN ENERGY SRL Mozaceni Arges Sud Muntenia Mozaceni 110/20 kV 2,2 20 CEZ Distributie
S.C. THIROM PRECISION &ENGINEERING SRL Bocsa Caras-Severin Vest Bocsa 110/20/6 kV 1,3 20 Enel Distributie Banat
S.C. TINMAR GREEN ENERGY SRL Uliesti - Bucsani Giurgiu Sud Muntenia Marsa 110)20 kV 10 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. TITAN SOLAR SRL Bucuresti Bucuresti Bucuresti-Ilfov Drumul Morarilor 110/10 kV 0,5 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. TOLIL ENERGY SRL Baia 1 Tulcea Sud-Est Dobrogea Baia 110/20 kV 1 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. TOLIL LIGHT ENERGY SRL Baia 3 Tulcea Sud-Est Dobrogea Baia 110/20 kV 1 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. TOP & STIL POWER SRL Cauas Satu Mare Nord-Vest Carei-Tasnad LEA 110 kV 45 110 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. TOPLICENI GREEN ENERGY SRL Zaplazi Topliceni Buzau Sud-Est Dobrogea Ramnicu Sarat 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. TRANS PV ELECTRIC SRL Iepuresti Giurgiu Sud Muntenia Mihailesti 110/20 kV 2,428 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. TRANS SOL ENERGY SRL Sfantul Gheorghe Covasna Centru Leineveber LES 20 kV 4,216 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. TRANS SOLAR ENERGY SRL Sacuieni Bihor Nord-Vest Sacuieni 110/20 kV 5,87 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. TRIVALE SOLAR POWER SRL Frasinet 5 Calarasi Sud Muntenia Mostistea 60 110 Transelectrica
S.C. TRUCHA PODEROSA SRL Feldioara Brasov Centru Stupini - Feldiaoa 2,5 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. TSOLAR PROJECT SRL Vintere Bihor Nord-Vest Beius-Salonta LEA 20 kV 2,9 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. TUDMONDE ENERGY SRL Bistrita Bistrita Nasaud Nord-Vest Lechibta 110/20 kV 1,35 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. TURBO CONSULT SRL Vidra Ilfov Bucuresti-Ilfov Copaceni 110/20 kV 0,35 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. TURBO CONSULT SRL Vidra Ilfov Bucuresti-Ilfov Copaceni 110/20 kV 0,25 20 Enel Distributie Muntenia
S.C. UNILEBAR PROD SRL Medies Raturi Satu Mare Nord-Vest Negresti 110/20 kV 5,7 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. UNIQUE SOLAR SRL Butimanu Dambovita Sud Muntenia Compresoare LEA 20 kV 2,98 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. UNISERV SRL Vaslui - Negresti Vaslui Nord-Est Vaslui 3 20 E.ON Moldova
S.C. UPT TimisOARA SRL Timisoara Timis Vest Victoria 110/20 kV 0,006 0,4 Enel Distributie Banat
S.C. URDEL ENERGY SRL Izvin Timis Vest Padurea Verde 6 20 Enel Distributie Banat
S.C. V-RO CENT GROUP SRL Ciorani Prahova Sud Muntenia Mizil 110/20 kV 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. VALENERGY PROD INSTANT SRL Urlati Prahova Sud Muntenia Urlati 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. VANJU MARE SOLAR SRL Vanju Mare Mehedinti Sud-Vest Oltenia Vanju Mare 110/20 kV 9,34 20 CEZ Distributie
S.C. VARADIUM SOLAR SRL Cipau Mures Centru Tarnaveni - Cipau 7 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. VARO FUTURE DEVELOPMENT SRL DN 72 Ploiesti-Targoviste Prahova Sud Muntenia Ploiesti Crang 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. VARO GREEN DEVELOPMENT SRL DN 72 Ploiesti-Targoviste Prahova Sud Muntenia Ploiesti Crang 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. VAROKUB ENERGY DEVELOPMENT SRL Aricesti Rahtivani Prahova Sud Muntenia Movila Vulpii 9,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. VAROKUB GREEN ENERGY SRL Berceni Prahova Sud Muntenia Berceni 110/6 kV 9,8 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. VELORUM ELECTRA SRL Campenesti 2 Cluj Nord-Vest Jucu 2,96 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. VEROSOL SRL Bailesti Dolj Sud-Vest Oltenia Ocolna 110/20/6 kV 3 20 CEZ Distributie
S.C. VERSOL INVESTMENT SRL Sacaseni Satu Mare Nord-Vest Tasnad 110/20 kV 0,99 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. VERTIA PROD SRL Sacuieni 1 Bihor Nord-Vest Sacuieni 110/20 kV 1,1 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. VERTICAL ENERGY VOLT SRL Domnesti Arges Sud Muntenia Musetesti 110/20 kV 5,97 20 CEZ Distributie
S.C. VETA ENERGIE RENOVATIE SRL Satchinez Timis Vest Satchinez 110/20 kV 1,244 20 Enel Distributie Banat
S.C. VESO ENERGY SRL Marculesti Ialomita Sud Muntenia Tandarei 110/20 kV 1 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. VGM SUN ENERGY SRL Slobozia Ialomita Sud Muntenia Slobozia Sud 110/20 kV 3,24 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. VGM SUN ENERGY SRL Slobozia Ialomita Sud Muntenia Slobozia Sud 110/20 kV 3,60 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. VH-EP SOLAR SRL tintesti Buzau Sud-Est Dobrogea Maxenu 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. VIABLE ENERGY SRL Iancu Jianu Olt Sud-Vest Oltenia Iancu Jianu 9,92 20 CEZ Distributie
S.C. VIM ENERGY SRL Giulvaz Timis Vest Giulvaz 110/20 kV 7,36 20 Enel Distributie Banat
S.C. VIMETCO POWER ROMANIA SRL Alum Tulcea Sud-Est Dobrogea Tulcea Vest 430 400 Transelectrica
S.C. VIR COMPANY INTERNATIONAL SRL Darvari, Valea Calugareasca Prahova Sud Muntenia Valea Calugareasca 5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. VIS SOLARIS 2011 SRL Hoghiz Brasov Centru Hoghiz 17 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. VISION ELITE ENERGY SRL Baia 2 Tulcea Sud-Est Dobrogea Baia 110/20 kV 1 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. VISUAL ROM STUDIO SRL Moldoveni Ialomita Sud Muntenia Fierbinti LEA 20 kV 0,95 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. VLASAR AGRO SRL Bicaci Bihor Nord-Vest Salonta 0,95 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. VLG RO SRL Martinesti Cluj Nord-Vest Mihai Viteazu 110/20 kV 0,9 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. VLG BIOCRISIS SRL Chiris Cluj Nord-Vest Gherla 110/20 kV 1,9 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. VOLCINET PARC SRL Sadova Dolj Sud-Vest Oltenia Bechet-Bratovoiesti LEA 20 kV 3,2 20 CEZ Distributie
S.C. VOLTAIC AVANGARD SRL Randunica Tulcea Sud-Est Dobrogea Zebil 110/20 kV 4 110 Enel Distributie Dobrogea
S.C. VRADINUM SOLAR SRL Cipau Mures Centru Tarnaveni LEA 20 kV 7 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. VRANCEA ENERGY INVESTMENT SRL Vulturu Vrancea Sud-Est Dobrogea Vulturul 9,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. VRISH PRO INVESTMENT SRL Lehliu Calarasi Sud Muntenia Lehliu 110/20 kV 9,196 20 Enel Distributie Dobrogea
S.C. WALDFRUCT SRL RoBanesti Dolj Sud-Vest Oltenia Ghercesti 110/20 kV 2,72 20 CEZ Distributie
S.C. WALDFRUCT SRL RoBanesti Dolj Sud-Vest Oltenia Ghercesti 110/20 kV 0,89 20 CEZ Distributie
S.C. WDP DEVELOPMENT RO SRL Oarja Arges Sud Muntenia Pitesti Sud 110/20 kV 0,63 20 CEZ Distributie
S.C. WEST SEMPOWER SRL Olcea Bihor Nord-Vest Salonta 0,49 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. WEST SOLAR ENERGY SRL Tasnad Satu Mare Nord-Vest Tasnad 9,5 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
S.C. WIND PHOTOVOLTAIC PPP SRL Baltesti Prahova Sud Muntenia Baltesti 110/20 kV 5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. WOMA ECOSERV CONSTRUCT SRL Ciorani Prahova Sud Muntenia Mizil 110/20 kV 2,5 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
S.C. XALANDINE ENERGY SRL Leu Dolj Sud-Vest Oltenia Leu 110/20 kV 5 20 CEZ Distributie
S.C. XPV SRL Miercurea Sibiului Sibiu Centru Orlat - Petresti 25,725 110 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. YELLOW POWER SRL Copsa mica Sibiu Centru Copsa Mica 2,622 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
S.C. YELLOW POWER SRL Copsa Mica Sibiu Centru Copsa Mica 2,2 20 Electrica Distributie Transilvania Sud
SIIA VIOREL MIREL Orlesti Valcea Sud-Vest Oltenia - 0,054 20 CEZ Distributie
SOARE DENISA DANIELA Berceni Prahova Sud Muntenia Vega 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
TEAVA GHEORGHE GEOVANI Faget Prahova Sud Muntenia PT 0041 Drajna de Sus Faget 0,0008 0,4 Electrica Distributie Muntenia Nord
TIM EUROSEI Lovrin Timis Vest Lovrin 110/20 kV 2,808 20 Enel Distributie Banat
TIMISESCU MIHAI Piatra-Neamt Neamt Nord-Est Piatra Neamt 1,8 20 E.ON Moldova
TOMA CALIN - VALENTIN Aricestii Rahtivani Prahova Sud Muntenia Ploiesti Crang 2 20 Electrica Distributie Muntenia Nord
TOTH AGATHA Arad Arad Vest PTA 10771 0,0012 0,4 Enel Distributie Banat
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA ORASUL SOMCUTA MARE Somcuta Mare Maramures Nord-Vest Somcuta 110/20 kV 1,093 20 Electrica Distributie Transilvania Nord
UAT AMARA Amara Ialomita Sud Muntenia Slobozia Nord 110/20 kV 0,1 0,4 Enel Distributie Dobrogea
VADAN MIHAI GAVRIL Gura Ocnitei Dambovita Sud Muntenia PTA 3059 Gura Ocnitei 0,0042 0,4 Electrica Distributie Muntenia Nord
VODISLAV IULIAN Scoarta Gorj Sud-Vest Oltenia - 0,0036 0,4 CEZ Distributie
ZOICAN STEFAN Zoican Stefan Bacau Nord-Est Gheraiesi 0,008 0,4 E.ON Moldova